فهرست
انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 23
بدون دیدگاه

یادگیری سریع زبان انگلیسی با کتاب شگفت انگیز ۵۰۴

یادگیری سریع زبان انگلیسی با کتاب شگفت انگیز ۵۰۴

ماه ایران: یادگیری سریع زبان انگلیسی با کتاب شگفت انگیز ۵۰۴

برای شروع یادگیری زبان انگلیسی بهتر است کتاب ۵۰۴ شگفت انگیز استفاده نمایید.
 این همه لغت! بالاخره باید چند لغت انگلیسی بلد باشیم؟
برای اینکه بتوانید به زبان انگلیسی حرف بزنید، به لغات زبان انگلیسی نیاز دارید. همینطور برای سه مهارت دیگر یعنی نوشتن، خواندن، شنیدن جملات انگلیسی باید با لغات زبان انگلیسی آشنا باشید و معنی آن ها را بدانید. بنابراین می توان نتیجه گرفت که مهم ترین بخش یادگیری زبان انگلیسی، به خاطر سپاری لغات زبان انگلیسی است
زبان انگلیسی ۱۰ میلیون لغت دارد. ۲۵۰ هزار تای آن لغات پرکاربرد مکالمات روزمره انگلیسی هستند. تجربه نشان داده است اگر شما ۱۰۰ لغت از این ۲۵۰ هزار لغات انگلیسی را بلد باشید انگار نیمی از آن را بلد هستید و متوجه می شوید. بهرحال فرقی نمی کند شما یک انگلیسی زبان باشید یا تنها یک آماتور علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی؛ شما باید تعداد مشخصی از لغات پایه این زبان را بلد باشید.
بهترین کتاب برای آموزش لغات زبان انگلیسی چیست؟
کتاب ۵۰۴ Absolutely Essential Words یکی از بهترین کتاب هایی است که در زمینه آموزش لغات انگلیسی منتشر شده است. این کتاب همانطور که از نامش پیداست ۵۰۴ لغت زبان انگلیسی را برای شما جمع آوری کرده است. لغاتی که در کتاب ها، مجلات، مطبوعات، فیلم ها و مکالمات روزمره انگلیسی زبانان بیشترین تکرار و کاربرد را دارند. لغات انگلیسی که در کتاب ۵۰۴ ارائه شده اند جزء پایه ترین و ضروری ترین کلماتی هستند که از هر زبان آموزی انتظار می رود آنها را بداند. این کتاب در بسیاری از مدارس و موسسات آموزش عالی دنیا برای آموزش لغات زبان انگلیسی به کار می رود.
چرا کتاب ۵۰۴ از منابع اصلی هر آزمونی است؟
این کتاب خودآموز لغات پرکاربرد زبان انگلیسی است که در داخل و خارج از کشور طرفداران بسیاری دارد. این خودآموز زبان انگلیسی همچنین یکی از مهمترین منابع آزمون های زبان کنکور کارشناسی ارشد، دکترا و آزمون های دیگر نظیر آزمون های وزارت بهداشت است. زیرا مطالعه و به خاطر سپردن لغات این کتاب باعث افزایش دامنه لغات می شود و در نتیجه آزمون های بین المللی زبان همچون IELTS، TOEFL, MSRT, TOLIMO, TELP, GRE و مخصوصا EPT و MSRT بی نهایت موثر است.
چگونه با کتاب ۵۰۴ به یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم؟
اگر یک انسان منظم و با برنامه هستید پس خواندن این قسمت از مقاله را رها کنید. اما اگر مثل من هر کاری را که شروع می کنید به انتها نمی رسانید و زمانبندی هایتان روی هوا است، ۵۰۴ برای شما برنامه ای دارد!
شیوه آموزش کلمات در این کتاب به این شکل است که شما ۴۲ هفته برای یادگیری تمام کلمات آن فرصت دارید. هر هفته یک درس را شروع می کنید و در هر هفته ۱۲ کلمه برای یادگیری دارید. در هر درس کلمات تعریف شده و برای هر کدام تعدادی مثال ارائه می شود. این کلمات در یک داستان کوتاه و بامزه نیز برای شما تکرار می شوند. زیرا اگر شما همچنان به خواندن این بخش ادامه می دهید یعنی قبول کرده اید که مثل من یک آدم بی نظم هستید و این خبر خوب را برای خودمان دارم که آدم های بی نظم خلاقتر هستند! به همین دلیل یادگیری خشک و خالی برای ما خسته کننده و ملال آور است. کتاب ۵۰۴ دقیقا برای ما نوشته شده است. زیرا با به کار بردن این کلمات در داستانی کوچک باعث می شود تا ماندگاری کلمات در ذهن ما بیشتر شود. این کتاب همچنین برای آموزش بهتر زبان انگلیسی به زبان آموزان، تمریناتی را نیز برای هر درس ارائه کرده است. پاسخ تمرینات را نیز می توانید در انتهای کتاب در بخشی تحت عنوان “Answers” پیدا کنید.
یادگیری سریع زبان انگلیسی با کتاب شگفت انگیز ۵۰۴
خب بسه…حالا این کتاب شگفت انگیزِ ۵۰۴ را از کجا تهیه کنم؟
دیگر زندگی به شیرینی گذشته نیست که برویم انقلاب قدم بزنیم، از کتابفروشی سر نبش کتاب بخریم و یک ساعتی هم در شیرینی فرانسه وقتگذرانی کنیم. الان به لطف پیشرفت تکنولوژی، سرعت زندگی بالا رفته است. علاوه بر اینکه همه جا پر از ترافیک و دود و سر وصدا شده، بلکه کتابفروشی ها هم تخصصی شده اند و شما در هر فروشگاهی نمی توانید کتاب مورد نظر خود را پیداکنید. پس پیشنهاد من به شما بزرگترین بانک کتاب ایران است تا بتوانید بی دردسر زیر باد کولر، اینترنتی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
یکتا بوک ، بزرگترین بانک کتاب ایران
 بانک کتاب یکتا بوک بزرگترین بانک کتاب ایران است که کامل ترین مجموعه عناوین کتاب های زبان انگلیسی را داراست. مجموعه بزرگ و متنوع آموزش زبان انگلیسی یکتا بوک شامل کتابهای آموزش لغات، گرامر، مکالمه و …است. شما می توانید تمام کتابهای محبوب برای یادگیری زبان انگلیسی همچونInterchange  و ۵۰۴  واژه کاملا ضروری را در این مجموعه پیدا کنید.
یادگیری سریع زبان انگلیسی با کتاب شگفت انگیز ۵۰۴
منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

# ## #