فهرست
انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۶
بازدید: 83
بدون دیدگاه

گریم لعیا زنگنه درفیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند+عکس

گریم لعیا زنگنه درفیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند

ماه ایران: گریم لعیا زنگنه درفیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند

تصاویر جدید لعیا زنگنه با نقشی متفاوت در فیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند به کارگردانی امیر اطهر سهیلی را در ادامه خواهید دید.

لعیا زنگنه در نمایی از فیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند

لعیا زنگنه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هنوز هم با نقش مریم افشار در دل خیلی از طرفدارانش ماندگار است و بعد از گذشت بیش از ۲۰ سال از ساخت سریال در پناه تو ، مریم افشار هنوز هم یکی از بهترین نقش های این بانوی بازیگر معرفی میشود.لعیا زنگنه

لعیا زنگنه

لعیا زنگنه این روزها مشغول ایفای نقش در فیلم سینمایی زنانی که با گرگ ها دویده اند به کارگردانی امیر اطهر سهیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین است که از اواخر شهریورماه جلوی دوربین رفته است. لعیا زنگنه در فیلم سینمایی جدیدش در نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت. تصاویر جدیدی از لعیا زنگنه در فیلم سینمایی زنانی که با گرگ ها دویده اند را در ادامه مشاهده میکنید.

تصاویر جدیدی از لعیا زنگنه در فیلم سینمایی زنانی که با گرگ ها دویده اند

لعیا زنگنه

فیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند با بازی لعیا زنگنه

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است :هزاران سال قبل یونس شک می کند، می لغزد و آنجا که باید داستانش در اوج تمام شود طعمه ماهی می گردد و شکم ماهی آغاز داستان یونس می شود.و اکنون هزاران سال بعد ژاله شک می کند، می لغزد و آنجا که باید داستانش در اوج تمام شود «زنانی که با گرگ ها می دوند» آغاز می گردد.

لعیا زنگنه

گریم لعیا زنگنه درفیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند

امیراطهر سهیلی کارگردان فیلم سینمایی زنانی که با گرگ ها دویده اند در یک گفتگو گفت :این فیلم تک لوکیشن و تک بازیگر است و تمامی صحنه های آن در مشهد فیلمبرداری می شود. تک بازیگر این فیلم لعیا زنگنه است و ظرف ۳۰ روز صحنه های آن فیلمبرداری می شود.

لعیا زنگنه

گریم متفاوت لعیا زنگنه در فیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند

عوامل تولید فیلم عبارتند از :نویسنده فیلمنامه:امیر اطهر سهیلی و حسام سامری زاده، کار گردان:امیر اطهر سهیلی، فیلمبردار:علی عظیم زاده، مدیر تولید:حسین رستم پور، مدیر تولید نظامی:رضا نظام نامی، طراح صحنه و لباس:میثم نوبریان، محبوبه سلطانی، چهره پرداز:امیدگلزاده، صدابردار:محسن طیبی، مدیر تدارکات:حامد نسطورپورطهرانی، دستیار اول کار گردان:حسام سامری زاده، مدیر برنامه ریزی:رضا شریفی، منشی صحنه:مهتاب شهرابی، عکاس:اردلان آذرمی، فرزاد باقرزاده، مشاور کارگردان:سعید سهیلی، مشاور رسانه ای :علی زادمهر، مجری طرح:حمیدرضا سهیلی و غلامحسین حیدری،سرمایه گذار وجانشین تهیه کننده:روزبه حسینی کارگر، تهیه کننده:محمدرضاشرف الدین

لعیا زنگنه

نقش متفاوت لعیا زنگنه در فیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند

لعیا زنگنه

لعیا زنگنه با نقشی متفاوت در فیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند

لعیا زنگنه

فیلم زنانی که با گرگ ها دویده اند با بازی متفاوت لعیا زنگنه

از جمله فیلم های سینمایی لعیا زنگنه میتوان به فیلم هایی چون :مزاحم ، تب ، جرم ، رئیس همچنین «زندگی خصوصی» فیلمی به کارگردانی محمدحسین فرح بخش، نویسندگی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی عبدالله علیخانی همچنین فیلم «خیابان های آرام» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی محمود رضوی و «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی اشاره کرد.

بازی زیبای لعیا زنگنه در مجموعه تلویزیونی «در پناه تو» ساخته حمید لبخنده ، سال ۱۳۷۳ هنوز در یادها مانده است.همچنین بازی کوتاه او در فیلم «مزاحم» کاری از سیروس الوند شاید بهترین نقش آفرینی او در سینما تا به امروز باشد.

 منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #