فهرست
انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۶
بازدید: 82
بدون دیدگاه

کمدین خندوانه همبازی بهاره رهنما در آقای سانسور

کمدین خندوانه همبازی بهاره رهنما در آقای سانسور

ماه ایران: کمدین خندوانه همبازی بهاره رهنما در آقای سانسور

تصویربرداری آقای سانسور ساخته علی جبارزاده با بازی علی ضیایی کمدین خنداننده شو در کنار بهاره رهنما و محمدرضا فروتن به خیابان رسید.

ادامه تصویربرداری آقای سانسور در خیابان

فیلم سینمایی آقای سانسور به کارگردانی علی جبارزاده و تهیه کنندگی غلامرضا گمرکی با بازی بهاره رهنما و محمدرضا فروتنجلوی دوربین رفته بود که به تازگی کمدین خنداننده شو نیز به جمع بازیگران این فیلم سینمایی اضافه شد. تهیه کننده آقای سانسور جزئیات بیشتری از این فیلم سینمایی را در اختیار ما قرار داد که در ادامه میخوانید.آقای سانسور

آقای سانسور

ناگفته های غلامرضا گمرکی از آقای سانسور

غلامرضا گمرکی تهیه کننده سینما با اشاره به فیلم سینمایی «آقای سانسور» گفت:این فیلمنامه با نام «پرده پوش» به کارگردانی علی جبارزاده پروانه ساخت گرفت ولی در نظر داریم با نام «آقای سانسور» برای آن پروانه نمایش دریافت کنیم.

وی داستان فیلم را درباره استراق سمع دانست و بیان کرد:مساله استراق سمع باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای شخصیت اصلی قصه می شود.

وی بیان کرد:تا امروز نزدیک به نیمی از فیلم جلوی دوربین رفته است و در حال حاضر سکانس های خیابانی را فیلمبرداری می کنیم. البته پیش از این گروه فیلمبرداری در موزه «ملک» در خیابان سی تیر مستقر بودند و بخش های مربوط به این موزه فیلمبرداری شد.

محمدرضا فروتن و بهرام افشاری

تصویری محمدرضا فروتن و بهرام افشاری در آقای سانسور

این تهیه کننده توضیح داد:همچنین همه بازیگران فیلم به غیر از محمود پاک نیت جلوی دوربین رفته اند، که از جمله این بازیگران می توان به محمدرضا فروتن، بهنوش بختیاری، بهاره رهنما، بهرام افشاری، امیر کربلایی زاده امید روحانی، جلوی دوربین رفته اند.

گمرکی در پایان گفت:باید دید فیلم ما برای حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده می شود یا خیر، البته ما همه تلاش خود را در این زمینه انجام می دهیم تا بتوانیم در این جشنواره حضور داشته باشیم.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:تا حالا شده زندگی اطرافیانت رو بدون سانسور ببینی!؟

علی ضیایی یکی از شرکت کنندگان مسابقه «خنداننده شو» برنامه «خندوانه» نیز به تازگی به این پروژه پیوسته و با انجام تست گریم نهایی مقابل دوربین رفت.

محمدرضا فروتن، بهرام افشاری، بهاره رهنما، بهنوش بختیاری، محمود پاک نیت، امید روحانی، گیتی قاسمی، امیر کربلایی زاده، علی مثنوی، حسن نوری، صحرا اسدالهی، همراه با هنرمند خردسال آرشین مثنوی دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

فهرست کامل عوامل پشت دوربین این پروژه سینمایی عبارتند از مشاور کارگردان:جمال شورجه، مجری طرح:علی مثنوی، مدیر فیلمبرداری:روزبه رایگا، طراح گریم:مهری شیرازی، صدابردار:بابک اردلان، منشی صحنه:آنیتا فیروزبخت، تدوین:نازنین مفخم، طراح صحنه:حسین عالی نژاد، برنامه ریز:محسن حسن پور، عکاس:بابک برزویه، مدیر تولید:وحید مرادی، دستیار اول کارگردان:علی شیرخانی، مشاور رسانه ای:امین اعتمادی مجد، تبلیغات فضای مجازی:محمد حیدری، دستیار دوم کارگردان:محمد لشکری، دستیار صحنه:میلاد آجودانی، دستیار فیلمبردار:مجید نعیمی، جانشین تولید:مریم خلاقی زاده، دستیار مجری طرح:امین وجگانی، مدیر تدارکات:محمد جمشیدی، مشاور مالی:سعید یگانه.

منبع:مهر

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #