فهرست
انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۷
بازدید: 41
بدون دیدگاه

چگونه رومانتیک باشیم

چگونه رومانتیک باشیم

ماه ایران: چگونه رومانتیک باشیم

چگونه رومانتیک باشیم ؟ چه کنیم تا همسرمان از بودن در کنار ما لذت ببرد؟ شاید در ابتدا کمی مشکل به نظر برسد اما به جرات می گوییم که با چند رفتار ساده اما موثر می توانید یک زوج رومانتیک باشد.

چگونه رومانتیک باشیم و عاشقانه زندگی کنیم؟

چگونه رومانتیک باشیم و زندگی عاشقانه ای برای خود و همسرمان خلق کنیم؟ توصیه های این مطلب یک شاه راه برای رسیدن به زندگی رومانتیک و تبدیل شدن به یک زوج رومانتیک است.چگونه رومانتیک باشیم

چگونه رومانتیک باشیم

هفته ای یک نامه محبت آمیز کوچک بنویسید و آن را جایی بگذارید که او حتماً آن را ببیند.

یک بسته از کارت پستال های زیبا را که جملات طنزآمیز و رمانتیک روی آنها نوشته شده همیشه در خانه داشته باشید. هر وقت که خواستید، یکی از آنها را در گوشه ای برایش بگذارید.

گاه گاهی از محل کار به همسرتان زنگ زده و به او بگویید الان به جای آنکه کار کنید، دوست داشتید چه کار می کردید؟

شاید برایتان عجیب به نظر برسد اما یکی از راههای مهم این است که  روزانه ۵ دقیقه صرف ماساژ دادن پای همسرتان کنید.

با همسرتان به مانند معشوقه خود رفتار کنید. بدین ترتیب رابطه شما به یک رابطه عشقی پرشور و حرارت تبدیل می شود، اما چنانچه به گونه ای با همسرتان رفتار کنید که گویی فقط زن یا شوهرتان است و همه چیز را خیلی مادی برگزار کنید. ارتباطتان نیز کسل کننده، یکنواخت و عادی خواهد شد.

راه هایی برای اینکه زندگی عاشقانه

سعی کنید ماهی یک بار یکدیگر را غافلگیر و هیجان زده کنید.

کارهای مورد علاقه خودتان و کارهایی را که کودک درونتان دوسـت داشته انجام دهد، به همراه همسرتان انجام دهید. مثلاً با هم به تماشای فیلم بروید، بدمینتون بازی کنید و ….

به فعالیت های رمانتیک بپردازید. مثلاً در مکان خصوصی با یکدیگر شام بخورید، یا با هم به گردش بروید یا در شب های مهتابی مدتی قدم بزنید.

گاهی به فعالیت های نو و متنوع و همچنین فعالیت هایی که به طور معمول آنها را انجام نمی دهید، بپردازید مثلاً یک شب در یک هتل بخوابید یا به مغازه هایی سر بزنید که معمولاً آنجا نمی روید یا لباس هایی را در منزل بپوشید که قبلاً از آنها استفاده نمی کردید.

روزانه ۵ دقیقه موهای همسرتان را شانه کنید.

تعطیلات و مسافرت های ناگهانـــی و غافلگیرکننده ترتیب دهید.

با همسرانی ارتباط داشته باشید که عاشق یکدیگرند و از بودن با هم لذت می برند؛ چرا که تنش های عاطفی- احساسی زن و شوهرهای دیگر که با آنها رفت و آمد دارید و با آنها وقت می گذرانید، روی شما نیز تأثیر خواهند گذاشت.

در سمینارهای مربوط به همسران شرکت کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که ازدواج شما استحقاق آن را دارد که تا سرحد توان از آن حمایت کنید.

منبع:پارسینه

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

# ## #