فهرست
انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 11
بدون دیدگاه

چهارمین نسخه آزمایشی iOS 11.4 برای توسعه دهندگان منتشر شد

چهارمین نسخه آزمایشی iOS 11.4 برای توسعه دهندگان منتشر شد

ماه ایران: چهارمین نسخه آزمایشی iOS 11.4 برای توسعه دهندگان منتشر شد

اپل شب گذشته چهارمین نسخه بتای ۱۱٫۴ iOS را برای توسعه دهندگان منتشر کرد.

اپل شب گذشته چهارمین نسخه بتای آی او اس ۱۱٫۴ را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. در این نسخه اپل قابلیت “ClassKit” را اضافه کرده است. این قابلیت در ۲۷ مارس به همراه نسل ششم آیپد معرفی شد و حالا به صورت آزمایشی در آی او اس ۱۱٫۴ به کار گرفته شده است. این قابلیت برای ایجاد ارتباط میان دانش آموزان و معلمان طراحی شده است و به کمک آن دانش آموز می تواند روند آموزش و یادگیری خود در اپلیکیشن های مختلف را به اطلاع معلمان رسانده و در محیطی امن و خصوصی با آن ها به تبادل اطلاعات بپردازد.

برخی از قابلیت های تازه که در نسخه های آزمایشی ۱۱٫۳ وجود داشت، در نسخه نهایی آن حذف شد و حالا اپل دوباره آن ها را در نسخه آزمایشی آی او اس ۱۱٫۴ قرار داده است. قابلیت هایی مانند “AirPlay 2” که امکان پخش هم‌زمان یک موزیک در دو اسپیکر هوم پاد را مهیا می کند و قابلیت دیگر به نام “Messages on iCloud” که با استفاده از آن می توانید مکالمات و فایل های ارسال شده در آی مسیج  را در فضای ابری ذخیره کنید.

اتفاق تازه در نسخه آزمایشی آی او اس ۱۱٫۴، اضافه شدن والپیپر های قرمز رنگ است که به مناسبت عرضه آیفون های ۸ و ۸ پلاس قرمز به این نسخه اضافه شده است. همچنین اپل توسعه دهندگان را ملزم کرده تا تمام اپلیکیشن های خود را با صفحه نمایش آیفون X سازگار کنند. اپل ابتدا از توسعه دهندگان خواسته بود تا فروردین گذشته این الزامات را در نظر بگیرند، اما حالا این فرصت را برای سه ماه دیگر تمدید کرده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #