فهرست
انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 14
بدون دیدگاه

پیراهن عروسکی دخترانه مخصوص جشن عقد + تصاویر

پیراهن عروسکی دخترانه مخصوص جشن عقد

ماه ایران: پیراهن عروسکی دخترانه مخصوص جشن عقد

مدل پیراهن های کوتاه دخترانه دامن کلوش و گیپور کار شده مناسب دختران نوجوان و مخصوص جشن عقد هستند.
پیراهن کوتاه دخترانه مجلسی ۲۰۱۸

لباس مجلسی مهمترین لباسی است که دخترخانم ها برای خرید آن حسابی وقت میگذارند و در مراسم های عقد و عروسیمیپوشند, انتخاب آن اصلا کار ساده ای نیست زیرا بستگی به فرم اندام شما دارد و باید به اندازه کافی زیبا باشد.پیراهن دخترانه

پیراهن دخترانه

از بین انواع لباس مجلسی های دخترانه, پیراهن های کوتاه بهترین گزینه هستند زیرا پیراهن های کوتاه به انواع فرم اندام ها می آیند و استایل دخترخانم های نوجوان را شبیه پرنسس ها میکنند. پیراهن های کوتاه مجلسی با کفش های پاشنه بلند و مدل موهای باز محشر میشوند, بهترین جایی که میتوانید پیراهن کوتاه بپوشید جشن عقد و جشن تولد است.

پیراهن مجلسی دخترانه ۲۰۱۸

پیراهن های مجلسی دخترانه معمولا دامن کلوش هستند و جنس هایی مانند حریر, گیپور و ساتن دارند. این مدل پیراهن ها عروسکی هستند و باعث میشوند شما در مجلس تک باشید و بدرخشید.

این لباس ها برای کسانی که اندام ساعت شنی دارند مناسب تر است اما در کل همه میتوانند از آن ها استفاده کنند. در انتخاب رنگ لباس دقت کنید, رنگی را انتخاب کنید که تا به حال آن رنگی لباس نداشته اید. در انتخاب رنگ لباس رنگ پوستتان را هم در نظر بگیرید زیرا لباس باید با رنگ پوست همخوانی داشته باشد.

پیراهن کوتاه دخترانه شیک

کفش مجلسی مشکی رنگ برای همه این لباس ها مناسب است و با آن ها ست میشود اما اگر دوست داشته باشید میتوانید کفش همرنگ پیراهن تان انتخاب کنید.

پیراهن دخترانه دامن کلوش

پیراهن گلدار دخترانه مجلسی

مدل پیراهن عروسکی دخترانه 

لباس مجلسی دخترانه ۲۰۱۸

لباس مجلسی کار شده دخترانه 

پیراهن دخترانه نوجوان فانتزی 

پیراهن دخترانه ساده و شیک

 منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #