فهرست
انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۶
بازدید: 56
بدون دیدگاه

پست جسورانه مهراب قاسم خانی در انتقاد به مدیران دولتی

پست جسورانه مهراب قاسم خانی در انتقاد به مدیران دولتی

ماه ایران: پست جسورانه مهراب قاسم خانی در انتقاد به مدیران دولتی

مهراب قاسم‌خانی از شیوه نادرست مدیریت فوتبال در سال‌های اخیر انتقاد کرد.

 انتقاد مهراب قاسم خانی از شیوه های نادرست مدیریت فوتبالمهراب قاسم‌خانی با انتشار عکسی از عذرخواهی فدراسیون بابت کیفیت پایین تصاویر بازی امشب استقلال و نفت در اینستاگرام، متنی را را درباره مشکلات سال‌های اخیر فدراسیون فوتبال به اشتراک گذاشت.

این هنرمند نوشت:

«تلویزیون حق پخش فوتبال رو نمیده، باشگاه ها به خاطر ندادن حق بازیکنا و مربیا در حال حذف از آسیا هستن، بعد از حدود چهل سال هنوز از پس یه بلیط فروشى برنیومدن، عربستان هم ورود خانمها به استادیوم ها رو آزاد کرد، ما هنوز داریم صبر میکنیم که زیر ساخت‌هاش آماده بشه، استقلال و پرسپولیس خصوصى نمیشن، چون حیفه یه چیز خوب مال ما نباشه، حتى اگه ندونیم چیکارش کنیم… و اینا فقط بخشى از یکى از مجموعه‌هاى دولتیه که دیده میشه و البته سالهاست نه کسى به خاطرشون خجالت کشیده، نه معذرت‌خواهى کرده، نه محاکمه شده... ببینید بقیه جاها که دیده نمیشن چه خبره

من قبلاًترها فکر میکردم مدیر خوب مدیریه که نخوره و کار کنه… یکم که گذشت به این نتیجه رسیدم که مدیر خوب مدیریه که حالا خورد هم خورد، اقلاً کار کنه… الان یه مدته به این نتیجه رسیدم که مدیر خوب مدیریه که نوش جونش، بخوره، فقط سر جدش کار نکنه. کارش رو بده به کسایى که بلدن، خودش بره خونه بخوابه… به جان خودم ما اینجورى راضى تریم.»

منبع: صفحه شخصی مهراب قاسم خانی

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #