فهرست
انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 40
بدون دیدگاه

نقش متفاوت سام درخشانی در پالتو شتری + عکس

نقش متفاوت سام درخشانی در پالتو شتری

ماه ایران: نقش متفاوت سام درخشانی در پالتو شتری

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در فیلم سینمایی پالتو شتری به روز کرد.

سام درخشانی بازیگر پرکار این روزهای سینما درحالی که به تازگی مشغول بازی در فیلم سینمایی دشمن زن ساخته کریم امینی بود با یک پروژه سینمایی دیگر قرارداد بست و به جمع بازیگران فیلم سینمایی پالتو شتری به نویسندگی علی میرزایی پیوست.سام درخشانی

سام درخشانی

بازی سام درخشانی در پالتو شتری

سام درخشانی با انتشار عکسی از بازی در فیلم سینمایی پالتو شتری نوشت :سینمایی پالتو شتری ، نقشی متفاوت و فیلمنامه ای محشر از مهدی علی میرزایی عزیز….

سام درخشانی در فیلم پالتو شتری

سام درخشانی چندسالی است که در عرصه سینما حضور پررنگ تری را تجربه میکند و از جمله جدیدترین بازی های او در سینما میتوان به فیلم سینمایی دشمن زن ، تگزاس ، خجالت نکش و خوب بد جلف اشاره کرد. مهدی علی میرزایی نویسندگی آثاری چون گشت ارشاد ، پارادایس ، هفت معکوس و در مدت معلوم را برعهده داشته است.

گریم سام درخشانی در فیلم پالتو شتری در کنار همسرش

دشمن زن تازه ترین فیلم سام درخشانی است که با پایان مراحل فنی به زودی آماده نمایش میشود.

داستان فیلم دشمن زن :در داستان این فیلم آمده:چرا هرچی دشمن زنه بعد از یه مدت تو زرد از آب در میاد و میشه مدافع سرسخت حقوق زنان.

سام درخشانی در فیلم دشمن زن

بازیگران فیلم دشمن زن :سام درخشانی- گوهر خیر اندیش- بهاره کیان افشار– بهرنگ علوی- الناز حبیبی– مریم سعادت – مونا شناس با حضور امیر حسین آرمان و سیروس همت.

سام درخشانی و بهاره کیان افشار در فیلم دشمن زن

منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #