فهرست
انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶
بازدید: 107
بدون دیدگاه

نظر علی دایی درباره قرعه ایران در جام جهانی

نظر علی دایی درباره قرعه ایران در جام جهانی

ماه ایران: نظر علی دایی درباره قرعه ایران در جام جهانی

علی دایی پس از قرعه‌کشی جام جهانی با برنامه نود گفت‌وگو کرد و اعلام کرد که سخت ترین قرعه برای ایران بوده است.

قرعه ایران در جام جهانی

علی دایی درباره گروه ایران در جام جهانی گفت: سخت ترین قرعه ممکن به ما خورد. اسپانیا تیم بسیار بزرگی است، با بازیکن های بسیار بزرگ در تیمش.
او ادامه داد: مراکش هم تیم بسیار خوبی است و نباید دسته کم گرفته شود. در هر صورت قرعه سختی داریم. ما در گروه مرگ هستیم و کارمان خیلی دشوار است. کار تیم ملی ما را دانمارک خراب کرد و ما می توانستیم خوش شانس تر باشیم.

دایی در ارتباط با مراسم قرعه کشی هم گفت: مراسم بسیار خوبی بود و مثل مراسم های ایران برگزار شد، بسیار منظم و با برنامه! (می خندد)
دایی در پاسخ به این سوال که قرعه ایران نسبت به دفعات گذشته چگونه بوده است گفت: از تمام دورانی که در جام جهانی بودیم این قرعه سخت تر است و ما باید فقط به برد در بازی هایمان فکر کنیم. البته که هیچ کدام از همگروهان ما حریف آسانی نیستند. اما ایران هم تیم خوبی دارد و کی روش می تواند با تیمش به موفقیت برسد.

دایی در پاسخ به این سوال که گروهمان را پیش بینی کرده بودید، گفت: بله من به مهدوی کیا هم گفتم که حریفانمان چه تیم هایی هستند و همان هم شد.
او در ارتباط با گروه های جام جهانی هم گفت: گروه های ۱ و ۸ آسان ترین و گروه ما سخت ترین گروه های جام جهانی هستند. ما می توانیم با برد مقابل مراکش به شرایط خوبی برسیم و شانس خود را افزایش دهیم.

دایی در آخر هم گفت: مسئولان باید بازی های دوستانه بزرگ برای تیم ملی ایران برگزار کنند تا این تیم بتواند به مرحله بعد صعود کند.

منبع: khabaronline.ir

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #