فهرست
انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 35
بدون دیدگاه

نجات پسر بچه ۷ ساله از میان آتش منزل

نجات پسر بچه ۷ ساله از میان آتش منزل

ماه ایران: نجات پسر بچه ۷ ساله از میان آتش منزل

پسر ۷ ساله‌ای در آتش سوزی یک منزل مسکونی در کوی ۱۳ آبان با کمک آتش نشانان از میان دود و آتش نجات یافت.

ساعت ۱۳:۱۰ دقیقه روز گذشته طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام آتش سوزی یک منزل مسکونی واقع در کوی ۱۳ آبان، شهرک معراج، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای آتش نشانی ایستگاه های ۴۷، ۸۲ و نجات ۶ این سازمان به همراه تجهیزات لازم از جمله نردبان ایستگاه ۱۴ و خودروی حامل تشک نجات ایستگاه ۳۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

بنابه اظهار فرامرز ثانی خانی افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانیتهران، یک واحد مسکونی به وسعت ۸۵ متر مربع در طبقه سوم مجتمع مسکونی ۴ طبقه ای به علت نامعلومی طعمه آتش سوزی شد؛ به طوری که هنگامی که به محل حادثه رسیدیم دود و شعله آتش بسیار زیادی از پنجره های آن خارج می شد.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با رعایت اصول ایمنی و مجهز شدن به دستگاه تنفسی به دو گروه تقسیم شدند که در این میان، یک گروه به خاموش کردن آتش مشغول شده و گروه دیگر هم به جستجوی محبوسین احتمالی در داخل ساختمان پرداختند.

ثانی خانی اظهار داشت: در حین جستجو، نیروهای آتش نشانی توانستند یک پسر بچه ۷ ساله را از داخل منزل مذکور نجات داده و به همراه تعدادی از ساکنین، از داخل ساختمان خارج کنند و همچنین با استفاده از یک رشته لوله آبده، شعله های آتش را مهار کردند.

این افسر آماده آتش نشانی با اشاره به مهار به موقع آتش سوزی این منزل مسکونی تصریح کرد: تحقیقات در خصوص علت بروز این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در حال انجام است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #