فهرست
انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 33
بدون دیدگاه

موادفروشان واتس‌اپی با ۲۵ کیلو حشیش دستگیر شدند

موادفروشان واتس‌اپی با ۲۵ کیلو حشیش دستگیر شدند

ماه ایران: موادفروشان واتس‌اپی با ۲۵ کیلو حشیش دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری توزیع کنندگان اینترنتی مواد مخدر با ۲۵ کیلوگرم حشیش در پارک چیتگر خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر علاوه بر مبارزه با سوداگران مرگ در فضای حقیقی با همکاری پلیس فتا فضای مجازی را نیز رصد کرده و نسبت به برخورد با افرادی که بخواهند با سوء استفاده از این فضا اقدام به توزیع مواد مخدر کنند نیز اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز بر ضرورت برخورد با مجرمان در فضای مجازی تاکید زیادی دارد، گفت: در همین راستا مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیت یک باند توزیع مواد مخدر در شبکه اجتماعی واتس اپ مطلع شد. این افراد با استفاده از این شبکه اجتماعی با خریداران مواد مخدر قرار ملاقات گذاشته و مواد را برای آنان می‌فرستادند که در عملیاتی که روز گذشته انجام شد مأموران ما موفق شدند با ایجاد یک قرار ملاقات این افراد را در پارک چیتگر دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان ۲۵ کیلوگرم حشیش را در خودروی رانا جاساز کرده بودند، گفت: دو نفر در این رابطه دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

بخشنده با بیان اینکه دو متهم دستگیر شده دارای سابقه کیفری هستند، گفت: اقدامات پلیس برای شناسایی دیگر همدستان این افراد نیز که احتمال دارد در شهرهای دیگر باشند، ادامه دارد و از شهروندان نیز می‌خواهیم که هر گونه اطلاعات خود در مورد فعالیت سوداگران مرگ در فضای حقیقی و مجازی را از طریق سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

منبع:ایسنا

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #