فهرست
انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 71
بدون دیدگاه

مروارید دوزی روی لباس؛ استایل تان را مرواریدی کنید!

مروارید دوزی روی لباس؛ استایل تان را مرواریدی کنید!

ماه ایران: مروارید دوزی روی لباس؛ استایل تان را مرواریدی کنید!

مروارید دوزی روی انواع لباس زنانه مانند شلوار جین, مانتو و شومیز یکی از ترندهای سال ۹۷ است, ایده های استفاده از مروارید در استایل زنانه را در ادامه مشاهده کنید.

ایده های مروارید دوزی روی لباس زنانه

استفاده از مروارید روی لباس های زنانه دوباره مد شده است و لباس های مروارید دوز ی شده امسال بسیار پرطرفدار اند, خانم های اهل مد و خوش سلیقه از شلوار جین های مروارید دوزی شده و مانتو هایی که با مروارید تزیین شده اند استفاده میکنند.مروارید دوزی لباس

مروارید دوزی لباس

دوختن مروارید روی لباس خیلی راحت است شما میتوانید مانتو, شلوار جین, شومیز مجلسی, یقه لباس ها و …را به سادگی مروارید دوزی کنید.

شلوار جین مرواریدی

تزیین مروارید روی شلوار لی

شلوارهای مروارید دوزی شده امسال بین خانم های ایرانی مد و پرطرفدار شدند, اگر شما هم شلوار جین ساده ای دارید با تعدادی مروارید میتوانید آن را تزیین کنید. مرواریدها را به صورت پراکنده میتوانید هر قسمت که دوست دارید از شلوار جین بدوزید.

دوخت مروارید روی مانتو و لباس

برای تزیین مروارید روی مانتو و لباس میتوانید از مرواریدهای رنگی در انواع کوچک و بزرگ استفاده کنید, لباس ها و مانتوهای ساده تان را با مروارید نما بدهید تزیین مروارید  باعث میشود زیبایی لباس شما دو برابر شود.

مانتو مرواریدی

تزیین شومیز با مروارید

استفاده از مروارید روی کیف و کفش

حتی کیف و کفش های ساده را میتوان با مروارید تزیین کرد, اگر طرفدار استایل های مد روز باشید میتوانید کیف و کفش تان را با مروارید دیزاین کنید. با استفاده از مروارید های ریز و درشت استایل تان را مرواریدی کنید.

کیف مرواریدی زنانه

منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #