فهرست
انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶
بازدید: 31
بدون دیدگاه

مردان عاشق چگونه رفتار می کنند؟

مردان عاشق چگونه رفتار می کنند؟

ماه ایران: مردان عاشق چگونه رفتار می کنند؟

عشق در مردان نشانه های خاصی دارد که شاید ندانید, اگر همسرتان اینگونه رفتار میکند قطعا عاشق شما است.

مردان عاشق چگونه اند؟

حس محبت و دوست داشتن یک ودیعه الهی است که در وجود همه انسان ها قرار داده شده و هر کسی بنا بر شخصیتی که دارد این حس را به گونه ای متفاوت بروز می دهد. در زندگی همه ما بارها پیش آمده که از خودمان می پرسیم آیا همسرم یا نامزدم مرا واقعا دوست دارد؟ اما رسیدن به پاسخ این سؤال برای خیلی از ما دشوار است چون اخلاقیات آقایان و بروز احساسات درونی شان در بیشتر مواقع با خانم ها متفاوت است و بالطبع نشانه های دوست داشتن و ابراز علاقه برای مردان شباهتی به روش های زنان ندارد.مردان عاشق

مردان عاشق روابط عاطفی

اسم مردها در ضعف شان برای ابراز احساسات بد در رفته است! مخصوصا وقتی صحبت از این جمله ی ساده می شود:«دوستت دارم». همسر شما ممکن است جزو افرادی باشد که موقع خداحافظی یا قبل از خواب به شما بگویید که دوست تان دارد، اما باورتان بشود یا نه، ابراز ظریف ترین و رمانتیک ترین احساسات، ویژگی نیست که در بیشتر مردان وجود داشته باشد. در واقع، بروز درونی ترین و رمانتیک ترین احساسات، چیزی نیست که یک مرد به طور منظم و شفاف بیان کند.

عشق واقعی مردان

ویژگی های مردان عاشق

برخی ویژگی ها به صورت ذاتی در وجود انسان ها قرار دارد که البته بنابر شرایط حاکم بر محیط زندگی شکلی به خود می گیرد. به هر حال هیچ وقت این موضوع را فراموش نکنید که هر انسانی روش منحصربه فردی برای ابراز علاقه دارد و نمی توان توقع داشت که مردها هم مانند زنان احساسات شان به راحتی روی زبا ن شان بچرخد. آقایان بیشتر با رفتارهای شان به شما نشان می دهند که چقدر به شما اهمیت می دهند و چقدر شما را دوست دارند.

 برخی از رفتارهای همسرتان ممکن است پیامی برای شما نداشته باشند اما ساده و کوچک اند و مهم نیستند، ولی زمانی که خود را به جای او می گذارید، فداکاری هایی را که برای شما می کند خواهید دید. در این مطلب، هشت راهی را به شما می گوییم که همسرتان با آنها عشق خود را به شما ابراز می کند و احتمالا شما از آن غافلید.
می گذارد شما انتخاب کنید
اگر به سینما رفتید و همسرتان اجازه داد شما فیلم را انتخاب کنید، غیر مستقیم به شما اعلام کرده است که چیزی که شما می خواهید و دوست دارید برای او مهمتر است. انتخاب غذا در رستوران، رنگ اتومبیل، مقصد سفر، و …. او به این طریق با صدای بلند اما خاموش فریاد می زند که دوست تان دارد و برایش با ارزشید.
در کارهای خانه به شما کمک می کند
وقتی همسرتان بعد از یک روز کاری به خانه بر می گردد و در تهیه ی شام یا شستن ظرف ها به شما کمک می کند، دارد می گوید که دوست تان دارد. کمک او به شما در کارهای خانه برای پُز دادن به دوستانش یا سرگرمی خودش نیست، دلیلش فقط برداشتن باری از دوش شما و علاقه ای است که به شما دارد.
نشانه های عشق

رفتار های مردان عاشق

با شما مشورت می کند
وقتی همسرتان با شما مشورت می کند و نظرتان را می خواهد، نه فقط به شما می گوید که دوست تان دارد بلکه اعلام می کند که مطمئن است شما راهنمایی اش خواهید کرد. برای بسیاری از مردها، کمک خواستن و مشورت کردن کار سختی است، بنابراین اگر همسر شما برای مشورت کردن پیش تان آمد، مطمئن باشید به شما افتخار می کند، دوست تان دارد و به شما اعتماد دارد. در واقع او شما را از میان تمام کسانی که با آنها احساس راحتی می کند انتخاب کرده است. او اعلام می کند که می تواند بدون ترس از قضاوت شدن، به شما اعتماد کند.
دست شما را می گیرد
چه در میان عموم و چه وقتی در خانه تنها هستید، وقتی همسرتان دست شما را می گیرد، می گوید دوست تان دارد. گرفتن دست همسر، ابراز ساده ای از عشقی درونی است که بدون اشاره ای به جنبه های جنسی، تماس فیزیکی برقرار می شود. گرفتن دست همسر، ساده ترین و فوری ترین حرکتی است که یک شوهر می تواند برای ابراز احساساتش از صمم قلب انجام دهد.
در خرید کردن به شما کمک می کند
فرقی نمی کند با شما به خرید بیاید یا اینکه در راه برگشت به خانه چیزهایی را که گفته اید بخرد، در هر صورت وقتی همسرتان شما را در خرید کردن تنها نمی گذارد یعنی دوست تان دارد. اگر عادت کرده اید که همسرتان همیشه در راه خانه خریدها را انجام بدهد، شاید فکر نکنید که این کار او کمک به شماست چون او همیشه این کار را انجام می دهد. مخصوصا اگر همسرتان کاری را انجام می دهد که می داند شما از انجام آن خوش تان نمی آید، باید بدانید که فداکاری می کند تنها به این دلیل که عاشق شماست.
به غرولندهای شما گوش می دهد
بیشتر خانم ها چیزهای زیادی برای گله و شکایت دارند. اگر همسرتان قادر است بنشیند و به غرولندهای بیشمار شما گوش بدهد، پس واقعا دوست تان دارد. مردی که می تواند «بنشیند» و «گوش بدهد»، مخصوصا به همان غرولندهای همیشگی و تکراری، پس فقط یک دلیل محکم دارد:عاشق شماست!
به شما لبخند می زند
لبخند زدن، مانند گرفتن دست، یک ژست ساده است که حرف با ارزشی برای گفتن دارد. یک لبخند ساده و دوست داشتنی، این قدرت را دارد که نفس یک زن را در سینه اش حبس کند. اولین لبخند همسرتان را به خاطر می آورید؟ یادتان هست چه اثری روی شما گذاشت؟ این خاطره را همیشه در ذهن تان داشته باشید و هر بار که او به شما لبخند زد، کلمات عاشقانه ای را به یاد بیاورید که همان زمان ها برای اولین بار به شما می گفت. این لبخند نه تنها می گوید که دوست تان دارد، بلکه اعتراف می کند که شما او را خوشحال می کنید.
تکه ای از خودش را به شما می دهد
چه تعرف و تحسین باشد و چه هدیه ای که برای تان خریده یا یک نگاه عاشقانه، وقتی همسرتان وقت صرف می کند تا چیزی را که مستقیما از طرف خود اوست به شما بدهد، می گوید که دوست تان دارد. حتی وقتی هدیه ای ارزانقیمت به شما می دهد، صرفا عمل ِ هدیه دادن نشان می دهد که شما در قلب و ذهن او حضور دارید.
کلمات ممکن است همیشه هم به بر زبان جاری نشوند، اما اگر با چشم های تان گوش بدهید، صدای همسرتان را خواهید شنید که می گوید:دوست تان دارد.
منبع:برترین ها

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

# ## #