فهرست
انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 39
بدون دیدگاه

مدل کفش های ضروری برای خانم های شیک پوش + تصاویر

مدل کفش های ضروری برای خانم های شیک پوش

ماه ایران: مدل کفش های ضروری برای خانم های شیک پوش

۶ مدل کفش ضروری که همه خانم ها باید داشته باشند را به شما معرفی میکنیم, کفش هایی که برای موقعیت های مختلف مناسب اند.

مدل کفش های ضروری برای خانم ها

کفش های زنانه انواع مختلفی دارند اما از میان این مدل های متنوع خانم ها به ۶ مدل کفش نیاز دارند که نیاز آن ها را برای موقعیت های مختلف تامین میکند. با داشتن این ۶ مدل کفش برای مناسبت ها و موقعیت های مختلف آماده هستید.مدل کفش

مدل کفش

کفش پاشنه بلند جلوبسته

کفش های پاشنه دار کلاسیک و جلو بسته بسیار کاربردی بوده و مناسب انواع مجالس هستند, این مدل کفش ها برای خانم ها در سنین مختلف مناسب است و هر خانم به یک جفت از آن ها نیاز دارد.

مدل کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند جلوباز و بند دار

کفش های پاشنه دار جلوباز و بند دار فانتزی تر هستند و با لباس های خاصی ست میشوند, این مدل کفش ها برای مناسبت هایی مانند تولد, جشن عقد و… استفاده میشوند.

مدل کفش پاشنه بلند بند دار

کفش اسپرت پاشنه تخت

کفش های اسپرت و بدون پاشنه پرکاربردترین کفش زنانه هستند که برای موقعیت های مختلفی مانند محل کار, دانشگاه, خرید مناسب اند. این مدل کفش ها روزانه مورد استفاده قرار میگیرند و باید حسابی راحت باشند.

مدل کفش اسپرت زنانه

صندل تابستانی

صندل ها هم مخصوص تابستان هستند, بالاخره هر فصل کفش مخصوص به خودش را میخواهد. تابستان که هوا گرم است صندل های چرم بهترین گزینه هستند خنک و راحت.

مدل کفش صندل چرم

نیم بوت

نیم بوت ها هم برای فصل پاییز مناسب اند هم زمستان, نیم بوت های زنانه استایل تان را متفاوت و شیک میکنند همچنین پاهایتان را از سرما حفظ میکنند همه خانم ها به یک جفت نیم بوت نیاز دارند.

مدل نیم بوت زنانه ۲۰۱۸

کتانی

کتانی ها را همه دوست دارند خانم ها هم به یک جفت از آن ها نیاز دارند تا با تیپ اسپرت شان ست کنند یا زمانی که میخواهند ورزش و پیاده روی کنند از آن استفاده کنند.

مدل کتانی زنانه سفید گل دار

 منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #