فهرست
انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 62
بدون دیدگاه

مدل تاج عروس امسال ؛ ملکه ای و شیک + تصاویر

مدل تاج عروس امسال ؛ ملکه ای و شیک

ماه ایران: مدل تاج عروس امسال ؛ ملکه ای و شیک

مدل تاج عروس که امسال بین عروس خانم های ایرانی پرطرفدار است مدل تاج های ملکه ای هستند که ظاهری سلطنتی به آن ها میبخشد.

مدل تاج عروس ۲۰۱۸ ملکه ای

تاج عروس همان اکسسوری مهم و ضروری لباس عروس است که انتخاب آن سلیقه ای است اما بهتر است با جواهرات ست شود, بیشتر عروس خانم های ایرانی امسال مدل تاج های ملکه ای میپسندند زیرا ظاهری باشکوه به آن ها میبخشد.مدل مو

مدل مو

تاج های ملکه ای پرطرفدارترین مدل تاج بین عروس خانم ها هستند که مدل های لوکس و شیکی دارند, جدیدترین مدل تاج های ملکه ای که در سال ۲۰۱۸ مد شده اند را در ادامه برایتان جمع اوری کرده ایم.

مدل تاج عروس ۲۰۱۸

برای اینکه بهترین تاج عروس را برای خود انتخاب کنید به نکات زیادی باید توجه کنید مانند مدل مو, فرم صورت, مدل جواهرات,لباس عروس و… در این صورت تاجی که روز عروسی روی سرتان میگذارید شما را به یک ملکه تمام عیار تبدیل میکند.

حواستان باشد که در بین خریدهای عروسی تاج باید آخرین چیزی باشد که میخرید زیرا باید با مدل لباس و جواهرات تان هماهنگ باشد.

مدل تاج عروس ملکه ای

فرم صورت در انتخاب تاج عروس بسیار تاثیر گذار است, اگر صورت تان گرد است تاج های بلند و کشیده مناسب شما هستند اما اگر صورت لاغر و کشیده ای دارید تاج هایی که روی پیشانی قرار میگیرند انتخاب کنید و سراغ تاج های بلند نروید.

برای انتخاب تاج قد داماد را هم در نظر بگیرید, اگر شما با داماد هم قد هستید یا اختلاف قدی کوچکی دارید تاج های بلند انتخاب نکنید زیرا در این صورت قدتان از آقا داماد بلند تر دیده میشود و این اصلا خوب نیست.

مدل تاج عروس فرحی

مدل تاج عروس سال ۹۷

مدل تاج عروس اروپایی

جدیدترین مدل تاج عروس 

مدل تاج عروس ملکه ای ۲۰۱۸

مدل تاج عروس لوکس و شیک

منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #