فهرست
انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
بازدید: 102
بدون دیدگاه

محمدرضا رهبری بازیگر سریال پرستاران داماد شد + عکس

محمدرضا رهبری بازیگر سریال پرستاران داماد شد

ماه ایران: محمدرضا رهبری بازیگر سریال پرستاران داماد شد

محمدرضا رهبری بازیگر سریال پرستاران صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از همسرش به روز کرد ، بازیگر جوان این سریال به تازگی داماد شده است.

محمدرضا رهبری بازیگر پرستاران در کنار همسرش

محمدرضا رهبری بازیگر جوان سریال پرستاران که در این سریال نقش رامین پسر فاطمه گودرزی را ایفا میکرد روز گذشته تصویری از همسرش را منتشر کرد. این بازیگر جوان در سریال دولت مخفی ، دوردستها و میوه ممنوعه نیز بازی کرده است.محمدرضا رهبرى

اولین عکس از همسر محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:من و همسر جان، ممنونم از اینکه احترام میزارید، عشق یعنی تفاهم، درک و فهم متقابل یعنی آرامش توأمان جسم و روح یعنی پایبندی و ماندن در کنار هم تا پای جان، تا ابد.

رهبری و همسرش

رهبری بازیگر جوان کشورمان بعد از گذراندن دوره های بازیگری زیر نظر امین تارخ به دنیای هنر وارد شد و توانست هنر بازیگری خود را در معرض دید همگان قرار داد.

 رهبری در سریال پرستاران

سرانجام به عنوان مجری برنامه موج نو تاکسی در سال ۸۴ اولین تجربه خود را در تلویزیون کسب نمود و پس از پخش برنامه، پیشنهادهای زیادی در خصوص بازی در سریال ها و تله فیلم ها به وی شد و در نهایت در دومین تجربه خود با سریال میوه ممنوعه به کارگردانی حسن فتحی در سال ۸۶ وار دقاب تلویزیون شد.

 رهبری در سریال دوردستها

پس از سریال میوه ممنوعه در مجموعه های چون عبور از پاییز، به کجا چنین شتابان، دولت مخفی، دوردست ها و در سریال پرستاران در نقش رامین، پسر خانواده ساجدی با بازی فاطمه گودرزیو … را ایفا کرد.

 رهبری در سریال دولت مخفی

منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #