فهرست
انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵
بازدید: 219
بدون دیدگاه

محلول پایان ریزش مو ، درمانی سریع و قوی

محلول پایان ریزش مو ، درمانی سریع و قوی

ماه ایران: پایان ریزش مو یعنی رسیدن به موهای پرپشت اما چطور و چگونه ؟ روش ساخت معجون طبیعی را به شما خواهیم گفت که بعد از استفاده از آن حتی یک تار مو هم از سرتان کم نخواهد شد.

پایان ریزش مو با معجون فوق العاده خانگی

پایان ریزش مو یا همان راه حلی که هزاران زن و مرد برای رسیدن به آن حاضرند هر هزینه ای پرداخت کنند . به سراغ معجزات گیاهی موجود در دل طبیعت خواهیم رفت تا با استفاده از ترکیبات موثر در درمان ریزش و نازک شدن موها ، تقویت موهای سر را عملی کنیم. ریزش مو برای هر فردی به ویژه خانم ها می تواند ناراحت کننده باشد اما می توان با استفاده از یک محلول خانگی بسیار موثر که از مواد طبیعی و گیاهان دارویی ساخته شده ریزش موها و طاسی را به سرعت برطرف کرد.

روش گیاهی برای پایان دادن به ریزش موهای سر

برای تهیه این روغن تنها به این مواد نیاز دارید:مقداری روغن نارگیل، ۵ الی ۶ حبه سیر و یک پیاز کامل.
محلول پایان ریزش مو ، درمانی سریع و قوی
پایان ریزش مو

درست کردن روغن گیاهی برای پایان ریزش مو 

روش تهیه روغن مخصوص پایان ریزش موی زنان و مردان 

ابتدا در ظرفی پیاز و سیر را به قطعات بسیار ریز تقسیم می کنید، در ظرفی دیگر روغن نارگیل را حرارت داده تا حالت مایع پیدا کند، در این زمان پیاز و سیر را به روغن نارگیل اضافه می کنید و اجازه دهید برای مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه این مخلوط بجوشد، آنگاه حرارت را خاموش کرده تا محلول درمانی خنک شود.
نحوه استفاده از محلول:قبل از استحمام پوست کف سر و ساقه موها را به این محلول آغشته کرده اجازه دهید برای یک ساعت روی سر قرار داشته باشد، آنگاه توسط یک شامپو آن را پاک کنید.
با تنها چند بار استفاده از این محلول شاهد اثر خارق العاده و منحصربفرد آن بر روی موهای سر خود و افزایش زیبایی و طراوت موهای خود می شوید.
بوی احتمالی سیر و پیاز در صورت استفاده ازشامپو به سرعت برطرف می شود اما اثر بی نظیر محلول بر سلامت موها باعث می شود تا شما بوی آن را نادیده بگیرید.
منبع:بهداشت نیوز

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #