فهرست
انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
بازدید: 78
بدون دیدگاه

فرار قاتل به پایتخت پس از کشتن اعضای یک خانواده در شادگان

فرار قاتل به پایتخت پس از کشتن اعضای یک خانواده در شادگان

ماه ایران: فرار قاتل به پایتخت پس از کشتن اعضای یک خانواده در شادگان

با خانواده نامادری‌ام مشکل داشتم و شب حادثه اسلحه شکاری را که داخل خانه بود، برداشتم، وارد اتاقی شدم که همسر پدرم و خواهران و برادر ناتنی‌ام داخل آن بودند…

صبح ۲۷ دی سال جاری وقوع چهار فقره قتل در شهر شادگان خوزستان به پلیس اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران اداره آگاهی به محل حادثه اعزام شدند.

در بررسی اولیه مشخص شد  چهار نفر از اعضای یک خانواده شامل مادر و سه فرزندش (دو دختر نوجوان و پسری یک ساله) توسط نابرادری آنها با سلاح شکاری ساچمه‌ای به قتل رسیده‌اند و قاتل که پسری نوزده ساله بود از محل جنایت متواری شده است.

تحقیقات تکمیلی نشان داد پدر قاتل زمانیکه پسرش کوچک بود از همسر نخستش جدا شده و مجدداً ازدواج کرده و حاصل ازدواج دومش سه فرزند بود همچنین قاتل پس از جدا شدن پدر و مادرش همراه با پدرش زندگی می‌کرده است.

بررسی‌ها برای بازداشت قاتل ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان متوجه شدند وی به تهران گریخته و در پایتخت مشغول به کار شده است، در نهایت کارآگاهان روز گذشته با اخذ نیابت قضایی موفق به شناسایی محل اختفای قاتل و بازداشت وی شدند.

متهم این پرونده در اظهارات اولیه مدعی شد: با خانواده نامادری‌ام مشکل داشتم و شب حادثه اسلحه شکاری را که داخل خانه بود، برداشتم، وارد اتاقی شدم که همسر پدرم و خواهران و برادر ناتنی‌ام داخل آن بودند و تنها یک گلوله شلیک کردم و پس از قتل آنها از محل متواری شدم و در تهران مشغول کار شدم.

متهم پس از انتقال به دادسرای امور جنایی تهران و تفهیم اتهام، با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شد و پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت برای رسیدگی به دادسرای مربوطه در شهر محل وقوع حادثه ارسال شد.

منبع:تسنیم

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #