فهرست
انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵
بازدید: 101
بدون دیدگاه

عرضه کنترل از راه دور لمسی برای کنترل تمامی ابزار برقی هوشمند

عرضه کنترل از راه دور لمسی برای کنترل تمامی ابزار برقی هوشمند

ماه ایران: آرزوی طراحی و عرضه یک دستگاه کنترل از راه دور که بتواند تمام وسایل هوشمند را کنترل کند، سرانجام عملی شد. دسته کنترل هوشمند Sevenhugs ابزاری جهانی با قابلیت های متنوع است.

عرضه کنترل از راه دور لمسی

به نقل از ورج، این دسته کنترل که در شهریور ماه برای فروش عمومی عرضه می شود به جای دکمه های پلاستیکی دارای یک نمایشگر لمسی است که بر مبنای وسیله ای که به آن فرمان می دهد تغییر کرده و ظاهری متفاوت به خود می گیرد.

برای استفاده از این دسته کنترل تنها کافیست آن را به سمت وسیله هوشمند مورد نظر خود بگیرید تا نمایشگر لمسی اطلاعات مربوطه را دریافت کرده و به نمایش بگذارد. بنابراین با قرار دادن این دسته کنترل در برابر تلویزیون می توانید از آن برای تغییر کانال ها یا تنظیم صدا استفاده کنید. اما اگر این ابزار را در برابر لامپی هوشمند بگیرید می توانید آن را خاموش و روشن کنید.

اگر دو ابزار هوشمند در کنار هم قرار داشته باشند این دسته کنترل به شما امکان می دهد تا یکی از دو ابزار را برای مدیریت انتخاب کنید.

دسته کنترل یاد شده برای شناسایی ابزار مورد نظر خود به مجموعه ای از حسگرهای حرکتی، سرعت سنج، قطب نما و … مجهز است. لذا اگر کاربر موقعیت دستگاه های مختلف در منزل را برای این دسته کنترل مشخص کند، می تواند با سادگی بیشتری آن را به کار بگیرد.

عمر باتری دسته کنترل Sevenhugs دو روز است و حسگرهای آن نیز با استفاده از باتری های نیم قلمی تا یک سال عمر می کنند. قیمت این محصول ۲۹۹ دلار خواهد بود.

منبع:فارس

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #