فهرست
انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵
بازدید: 199
بدون دیدگاه

سقوط یکی از کارکنان رستوران از بالابر دست ساز /خانم جوان از ناحیه دست و کمر دچار مصدومیت شد

 

سقوط یکی از کارکنان رستوران از بالابر دست ساز /خانم جوان از ناحیه دست و کمر دچار مصدومیت شد

ماه ایران : یکی از کارکنان با استفاده از یک دستگاه بالابر دست ساز مشغول جابجایی مواد غذایی از طبقه همکف به قسمت زیرزمین بود که به یکباره به کف زمین سقوط می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی کارکنان یک رستوران، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۵۳ را ساعت ۱۵:۰۸ روز گذشته به خیابان شهید مطهری، خیابان شهید اکبری اعزام کرد.

 

مرتضی اینانلو فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد این حادثه گفت: در یک محل تهیه و توزیع غذا، یکی از کارکنان با استفاده از یک دستگاه بالابر دست ساز مشغول جابجایی مواد غذایی از طبقه همکف به قسمت زیرزمین بود که به یکباره کفی بالابر شکسته و این خانم حدوداً  ۲۴ ساله به زیر زمین سقوط کرد.

 

سقوط یکی از کارکنان رستوران از بالابر

سقوط یکی از کارکنان رستوران از بالابر

وی در ادامه گفت: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق بالابر را قطع کردند و پس از ایمن سازی محل حادثه، خانم جوان که از ناحیه پا و کمر دچار مصدومیت شده بود را با بکارگیری تجهیزات مخصوص و برانکارد به سطح زمین منتقل کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: نیروهای عملیاتی پس از ارائه تذکرات ایمنی به کارکنان، محل حادثه را تحویل مالک محل تهیه و توزیع غذا دادند.

 

اخبار حوادث

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #