فهرست
انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶
بازدید: 140
بدون دیدگاه

سرعت تسلای جدید در ۱.۹ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر می رسد

سرعت تسلای جدید در ۱.۹ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر می رسد

ماه ایران: سرعت تسلای جدید در ۱.۹ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر می رسد

الون ماسک همراه کامیون تمام الکتریک از خودروی اسپرتی رونمایی کرده که صفر تا ۱۰۰ کیلومتر برساعت را در ۱.۹ ثانیه طی می کند.

 به نقل از بیزینس اینسایدر، الون ماسک ادعا می کند خودروی جدید تسلا سریع ترین اتومبیل ساخته شده است. این خودرو قرمز که Tesla Semiنام گرفته همراه کامیون تمام الکتریک این شرکت رونمایی شد.

 خودروی اسپرت ۲۰۰ هزار دلاری تسلا نسخه ارتقا یافته نخستین خودروی تولیدی همین کارخانه است که ظرفیت چهار سرنشین دارد. همچنین با یک بار شارژ هزار کیلومتر طی می کند که رکورد جدیدی برای یک خودروی الکتریک به حساب می آید.

از سوی دیگر خودرویSemi دارای سقف شیشه ای که جمع می شود و می تواند از صفر تا ۱۰۰ کیلومتر را در ۱.۹ ثانیه طی کند. حداکثر سرعت آن نیز بیش از ۴۰۰ کیلومتر برساعت اعلام شده است.

به این ترتیب می توان محصول جدید تسلا را سریع ترین خودروی الکتریکی ساخته شده برای عموم به حساب آورد. این لقب پیش از این به خودروی تمام الکتریک چینی NIO EP9 تعلق داشت که بیشترین سرعت آن ۳۱۰ کیلومتر برساعت بود.

همچنین این محصول سریعترین خودرویی است که سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رساند. تسلای جدید سه موتور دارد که یکی از آنها در جلو و دو تای دیگر در عقب خودرو هستند. همچنین چهار چرخ آن نیز متحرک هستند.

منبع:مهر

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #