فهرست
انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
بازدید: 50
بدون دیدگاه

سارق وانت بار‌ها در خلیج فارس دستگیر شد

سارق وانت بار‌ها در خلیج فارس دستگیر شد

ماه ایران: سارق وانت بار‌ها در خلیج فارس دستگیر شد

رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس از دستگیری سارق یک دستگاه خودروی وانت در محدوده خلیج فارس خبر داد.

سرهنگ حسین عادلی، رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس اظهار کرد: در راستای پیشگیری از وقوع جرم و همچنین شناسایی سارقان خودرو، در این محدوده، ماموران گشت انتظامی این کلانتری اقدام به برپایی پست‌های ایست و بازرسی کردند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در یکی از این ایست و بازرسی‌های ماموران به یک خودروی وانت مشکوک شده و از آنجا که چند شب قبل نیز یک دستگاه خودروی وانت به سرقت رفته بود، ماموران برای بررسی به راننده دستور توقف دادند.

وی افزود: راننده بدون توجه به دستور پلیس با همان سرعت بالا از پست و ایست و بازرسی رد شد که این اقدام به تعقیب وی منجر شده و در نهایت چند متر آنسو تر، متوقف و از سوی ماموران دستگیر شد.

رئیس کلانتری ۱۷۹، اظهار داشت: متهم و خودرو به کلانتری منتقل شدند و تحت بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود مبنی بر سرقت خودروی وانت اعتراف و در بررسی‌ها مشخص شد که سارق، خودرو را از محدوده دولت آباد به سرقت برده است.

سرهنگ عادلی، تصریح کرد: با شناسایی مالک خودرو از وی دعوت شد تا برای تحویل خودرو به کلانتری مراجعه کند و متعاقبا سارق خودرو پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل تحقیقات به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #