فهرست
انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۶
بازدید: 80
بدون دیدگاه

روایت جالب کامران تفتی از دوران مدرسه و موشک باران

روایت جالب کامران تفتی از دوران مدرسه و موشک باران

ماه ایران: روایت جالب کامران تفتی از دوران مدرسه و موشک باران

کامران تفتی بازیگر ، خواننده و مجری تلویزیون در یک گفتگو از دوران دبستان و همزمانی با جنگ و موشک باران گفت و به نیکی از معلمانش یاد کرد.

خاطرات کامران تفتی از دوران دبستانش

کامران تفتی بازیگر نقش های جدی سینما و تلویزیون علاوه بر بازیگر دستی در خوانندگی نیز دارد و به تازگی وارد دنیای اجرا نیز شده است. برنامه وقتشه با محوریت عشق و عاشقی تجربه ای متفاوت برای کامران تفتی بود که پیش از رسیدن ماه محرمدر شبکه نسیم روی آنتن رفت.کامران تفتی

کامران تفتی

کامران تفتی متولد ۱۹ فروردین ۱۳۵۸ است. او فارغ التحصیل بازیگری و بازیگر تئاتر و تلویزیون و خواننده و فرزند اردشیر تفتیبازیگر تلویزیون است.

دوران مدرسه کامران تفتی چگونه گذشت

خاطره ای که کامران تفتی از دوران مدرسه دارد هم مثل جنوب ایران گرم است:”دبستان من از جنوب ایران، شهر بندرعباس شروع شد. چون پدرم نظامی بود و به این شهرستان منتقل شده بود. من روی صندلی ها و نیمکت های داغ بندعباس الفبای دانش را یاد گرفتم.

بزرگترین اتفاق و یادگار روزهای مدرسه، سختی جنگ و موشک باران بود. در عوض معلمان ما در عین عشق و مهربانی به ما درس یاد می دادند. البته هیچ کس آن موقع نمی دانست که یکی قهرمان کشتی جهان می شود و یکی دیگر بازیگری به نام کامران تفتی.

کامران تفتی

کامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون

 مدرسه کوچک ما در بندعباس امکاناتی نداشت و در این شرایط امکان اینکه موفق شوی سخت بود. بزرگ ترین خاطرات من از دوره دبیرستان است که معلمانش همیشه اسطوره مهربانی بودند. اگر مدرسه خانه دوم ماست، معلم ها هم مادر دوم ما بودند و با تنبیه شان تخصص و با اخم شان به ما تمرین زندگی می دادند. آنها با مهربانی بی بدیل و بزرگ شان به ما درس زندگی می دادند. برای دل دادن و دلخوش شدن.

خیلی دوست ندارم با مدل شعاری حرف بزنم، می خواهم شیرین بگویم چون عادت کرده ام این طوری حرفم را بزنم، وقتی اسم کلاس مدرسه می آید، یاد خانم عباسی، معلم کلاس اولم می افتم و قلبم می تپد. اینکه به عشق زنگ تفریح و تغذیه از کلاس بیرون می زدیم، امیدوارم امروز هم دانش آموزی بدون تغذیه و در حسرت یک خوراکی کوچک نماند.”

 منبع:فردا

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #