فهرست
انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 22
بدون دیدگاه

رنگ های بهاری را در دکوراسیون خانه استفاده کنیم

رنگ های بهاری را در دکوراسیون خانه استفاده کنیم

ماه ایران: رنگ های بهاری را در دکوراسیون خانه استفاده کنیم

استفاده از رنگ های بهاری در دکوراسیون داخلی منزل باعث میشود فضای خانه حال و هوای بهاری به خود بگیرد, رنگ های بهاری را بشناسید و از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده کنید.

دکوراسیون منزل با رنگهای بهاری

بهترین ایده برای زیباتر کردن دکوراسیون منزل در فصل بهار استفاده از رنگهای بهاری در دکور خانه است, پس در ابتدا باید رنگ های بهاری را بشناسید تا بتوانید از آن ها در دکوراسیون استفاده کنید. در این مطلب به معرفی رنگ های بهاری و نحوه استفاده از آن ها در منزل را به شما میگوییم.دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری

رنگ آبی ملایم

آبی کمرنگ یکی از رنگ های بهاری و پرطرفدار بین ایرانی ها برای اتاق نشیمن است, آبی از آرامش بخش ترین رنگ ها است که در دکوراسیون استفاده میشود. استفاده از رنگ آبی ملایم در دکوراسیون بهاری منزل انتخابی ایده آل است که فضا را به آرامش دعوت میکند.

رنگهای بهاری در دکوراسیون خانه

رنگ زرد

زرد جزو شادترین رنگ هایی است که در دکوراسیون بهاری منزل از آن استفاده میشود, با استفاده از رنگ زرد میتوانید خورشید را به منزل تان دعوت کنید و فضایی انرژی بخش را به سبک بهاری دیزاین کنید.

لاجوردی

از رنگ لاجوردی میتوانید در دکوراسیون اتاق غذاخوری استفاده کنید, به سادگی با اضافه کردن جزئیاتی به رنگ لاجوردی فضای غذاخوری را بهاری و دلنشین کنید. رنگ لاجوردی یکی از رنگ های مد بهار ۲۰۱۸ است که پیشنهاد میکنم حتما در دیزاین خانه از آن بهره ببرید.

صورتی کمرنگ

رنگ صورتی در دکوراسیون منزل معجره میکند و فضا را دوست داشتنی و منحصر به فرد میکند, از پرطرفدارترین رنگهای بهاری میتوان صوتی ملایم را نام برد که بسیاری از خانم های ایرانی عاشق اش هستند.

دکوراسیون بهاری منزل ۹۷

رنگ یاسی

یاسی یا همان بنفش ملایم یکی از رنگ های پرکاربرد در دکوراسیون است که بهار امسال مد شده است, رنگ یاسی را همه دوست دارند زیرا رنگی زننده و جیغ نیست. با نگاه کردن به رنگ یاسی غرق در آرامشی خاص خواهید شد.

منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #