فهرست
انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۶
بازدید: 81
بدون دیدگاه

رفتارهای عجیب علیرضا منصوریان که بدهی های استقلال را چندبرابر کرد

رفتارهای عجیب علیرضا منصوریان که بدهی های استقلال را چندبرابر کرد

ماه ایران: رفتارهای عجیب علیرضا منصوریان که بدهی های استقلال را چندبرابر کرد

علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال بی تردید یکی از عواملی است که باعث شده بدهی های این باشگاه به طرز عجیبی بالا برود.

منصوریان چطور بدهی های استقلال را چند برابر کرد؟

علیرضا منصوریان در یک فصل و هفت هفته ای که سرمربی استقلال بود آنقدر کارهای عجیب کرده است که باعث شده بدهی های باشگاه به طرز چشم گیری افزایش پیدا کند اما سوال اصلی این است که چطور مدیران باشگاه تن به خواسته های عجیب او دادند تا حالا آبی ها با دردسری بزرگ روبرو شوند.

۱- هرائر مگویان بعد از بازی با العین درخواست جدایی داد و می خواست با ذوب آهن قرارداد امضا کند اما منصوریان رضایت نامه او را نداد. سرمربی استقلال رضایت نامه مگویان را بعد از هفته اول لیگ برتر صادر کرد و این بازیکن تا کل پول این فصل و طلب گذشته خود را نگیرد حاضر نیست قرارداد خود را فسخ کند. جدایی مگویان می توانست با یک میلیارد تمام شود اما رفتارهای عجیب منصوریان باعث شد دو میلیارد و پانصد میلیون تومان خرج روی دوست باشگاه گذاشته شود.

۲- روزبه چشمی فصل گذشته به دلیل مصدومیت نامش از لیست استقلال خارج شد اما منصوریان دستور داد قرارداد این بازیکن تمدید شود و قرارداد ۷۰۰ میلیونی او ۱ میلیارد شد بدون اینکه او حتی یک دقیقه هم بازی کند.

۳- محسن کریمی اول فصل کتف خود را عمل کرد و نامش از لیست این تیم خارج شد، قرارداد او کم که نشد هیچ، منصوریان دستور داد به جای ۳۵۰ میلیون برای بازیکنی که نمی تواند تا نیم فصل بازی کند ۷۰۰ میلیون به او بدهند.

این ها فقط بخشی از اتفاق هایی است که در زمان سرمربیگری منصوریان برای استقلال افتاده است اما مقصر اصلی مدیرانی هستند که به خواسته های عجیب سرمربی تیم شان تحت هر شرایطی تن داده اند.

منبع: خبرورزشی

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #