فهرست
انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 36
بدون دیدگاه

دیدار امیر قلعه نویی با چند بازیکن پرسپولیس در یک افتتاحیه

دیدار امیر قلعه نویی با چند بازیکن پرسپولیس در یک افتتاحیه

ماه ایران: دیدار امیر قلعه نویی با چند بازیکن پرسپولیس در یک افتتاحیه

در حاشیه مراسم افتتاحیه باشگاه ورزشی, امیر قلعه نویی با چند بازیکن پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد!

ملاقات اتفاقی ستاره‌های پرسپولیس با قلعه‌نویی

تا روز بیست و سوم خرداد و آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات، هنوز زمان زیادی باقی است اما انتشار عکس امیر قلعه‌نویی، سرمربی ذوب‌آهن که این روزها گزینه شماره یک سرمربی سپاهان است، کنار دو بازیکن مطرح پرسپولیس می‌تواند آغاز نقل و انتقالات غیررسمی و نقطه شروع شایعات نقل و انتقالاتی باشد.

خنده‌های امیر قلعه‌نویی که در حاشیه مراسم افتتاحیه باشگاه ورزشی سبک زندگی کنار شجاع خلیل‌زاده و احمد نوراللهی دیده شد، برای داغ کردن نقل و انتقالات سوژه فوق‌العاده خوبی است. حالا بماند که این مراسم حاشیه‌های دیگری هم داشت. مثلاً حضور همزمان محسن بنگر و امیر قلعه‌نویی که در تراکتورسازی با هم به اختلاف خوردند و در این مراسم هم سعی کردند با یکدیگر روبه‌رو نشوند یا شوخی‌های تمام‌نشدنی مهرداد میناوند با امیر قلعه‌نویی و سهراب بختیاری‌زاده که باعث خنده حاضران شده بود اما از همه جالب‌تر برخورد سرمربی استقلالی ذوب‌آهن با ستاره‌های پرسپولیس بود.

امید عالیشاه، وحید امیری، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی و احمد نوراللهی پرسپولیسی‌هایی بودند که وقتی قلعه‌نویی را دیدند، دور او حلقه زدند و با امیر خوش و بش کردند. شجاع، امید و احمد که در تراکتور با قلعه‌نویی همکاری کرده بودند، خاطرات آن دوره را تعریف می‌کردند و شجاع هم اصرار داشت امیر قلعه‌نویی شماره تلفن او را در تلفن همراه خود ثبت کند و سربه‌سر قلعه‌نویی می‌گذاشت که حتماً باید شماره جدید من را داشته باشی و در آینده این شماره لازمت می‌شود!

وسط همین شوخی‌ها بود که یکی از حاضران به قلعه‌نویی گفت شماره تک‌تک این بازیکنان پرسپولیس را داشته باشید که وقتی سرمربی سپاهان شدید، برای تقویت سپاهان با همین بازیکنان تماس بگیرید ولی هنوز حرف‌های این شخص تمام نشده بود که قلعه‌نویی لبخند زد و گفت: «حاشیه درست نکنید، این بچه‌ها قرارداد دارند، من هم که هنوز سرمربی سپاهان نشده‌ام.»

قلعه‌نویی همچنین به نوراللهی بابت گل قشنگی که به الجزیره امارات زده بود، تبریک گفت… قلعه‌نویی در جمع بازیکنان پرسپولیس، ضمن تعریف از بازی‌های خوب وحید امیری و آرزوی موفقیت برای امید عالیشاه، خطاب به نوراللهی گفت: «گل قشنگی زدی، برای تو خیلی خوشحال شدم. بعد از آن اتفاقات عجیبی که افتاد و چند ماه بیرون ماندی، به این گل نیاز داشتی.»

منبع: خبرورزشی

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #