فهرست
انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
بازدید: 50
بدون دیدگاه

دستگیری دو سارق زورگیر در محدوده فرجام

دستگیری دو سارق زورگیر در محدوده فرجام

ماه ایران: دستگیری دو سارق زورگیر در محدوده فرجام

رئیس کلانتری ۱۳۶ فرجام، با اشاره به دستگیری دو سارق زورگیر در محدوده فرجام، گفت: این متهمان چند روز پس از رهایی از زندان مرتکب سرقت شدند که مجددا پلیس آن‌ها را دستگیر کرد.

سرگرد خلیلی لطفی رئیس کلانتری ۱۳۶ فرجام اظهار کرد: با شکایت‌های ارائه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده فرجام در خصوص سرقت و زورگیری دو جوان با موتورسیکلت، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تیمی از ماموران برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی‌های انجام شده و مصاحبه با مالباختگان مشخصات دو سارق زورگیر و جوان، به دست پلیس رسید و در میان ماموران گشت‌های انتظامی توزیع شد تا در صورت مشاهده هر دو را دستگیر کنند.

وی افزود: این اقدامات ادامه داشت تا این که شب گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری موفق شدند هر دو سارق زورگیر را مشاهده و در یک تعقیب و گریز کوتاه هر دو را بازداشت کنند.

رئیس کلانتری ۱۳۶، اظهار داشت: متهمان به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفتند که طی آن به دو فقره سرقت و زورگیری از شهروندان اعتراف و مشخص شد که هر دو به تازگی از زندان آزاد شده و دارای سوابق متعدد در زمینه سرقت و زورگیری هستند.

سرهنگ لطفی، تصریح کرد: هر دو متهم پس از تکمیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شده و در بازرسی از وسایل همراه آن‌ها نیز تعدادی سلاح سرد و گاز اشک آور کشف شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #