فهرست
انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
بازدید: 51
بدون دیدگاه

داماد کلیه تازه عروس را دزدید!

داماد کلیه تازه عروس را دزدید!

ماه ایران: داماد کلیه تازه عروس را دزدید!

داماد با همدستی برادرش اقدام به دزدیدن کلیه تازه عروس جوان کرد. در ادامه جزئیات اقدام شرم آور داماد با عروس جوان را می خوانید.

اقدام شرم آور داماد و برادرش با عروس جوان

زن جوانی که به خاطر ضعف شدید جسمی، توسط خانواده اش به بیمارستان انتقال یافته بود دراوج ناباوری و پس از بررسی های پزشکی دریافت یکی ازکلیه هایش بدون اطلاع او از بدنش خارج شده است. به همین خاطر بلافاصله از همسر و برادر همسرش شکایت کرد و آنها دستگیر شدند.
«ریتا سارکار»، زن ۲۸ ساله، به رسانه های هندی گفته که همسرش بارها از او خواستارپرداخت ۲۰۰ هزار روپیه به عنوان جهیزیه اش شده و به خاطر همین موضوع بارها مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود.
این درحالی است که چنین رسمی از سال ۱۹۶۱ در هند ممنوع شده است و این کشور قوانین سختگیرانه ای برای مقابله با این سنت وضع کرده است. «ریتا» به خبرنگاران گفت: دو سال پیش به خاطر شکم درد شدید، توسط همسرم و برادرش به یک درمانگاه خصوصی در شهر«کلکته» انتقال یافتم که پزشک پس از بررسی ها گفت که بعد از برداشتن آپاندیس حالم خوب خواهد شد.
بدین ترتیب زیرتیغ جراحی رفتم و چند روزبعد هم راهی خانه شدم. این درحالی بود که همسرم با صراحت ازمن خواست درباره این عمل جراحی با هیچ کس حرفی نزنم.،اما طی این دوسال بشدت ضعف داشتم. بنابراین با کمک خانواده ام به یک بیمارستان منتقل شدم که پزشکان دربررسی ها اعلام کردند یکی ازکلیه هایم برداشته شده است. داماد

داماد

با شکایت این زن وخانواده اش، مأموران پلیس شهر «فاراکا» در شمال ایالت بنگال، بلافاصله همسر و برادرهمسرزن نگون بخت را دستگیرکردند که آنها دربازجویی به فروش کلیه اعتراف کردند. کارآگاهان پلیس احتمال می دهند با تحقیقات تخصصی به یک باند قاچاق اعضای بدن برسند.

منبع:رکنا

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #