فهرست
انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵
بازدید: 167
بدون دیدگاه

خواننده های پاپ که برای اولین بار به فجر می آیند

خواننده های پاپ که برای اولین بار به فجر می آیند

ماه ایران: در سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۲ تن از خواننده های پاپ حضور دارند که شش نفر از آن ها جشنواره اولی اند.

خواننده های پاپ جشنواره اولی

سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از ٢٢ دی ماه تا ١ بهمن ماه به ریاست حمیدرضا نوربخش در حالی برگزار می شود که اسامی خواننده های پاپ جشنواره اولی در میان اسامی دیگر خواننده ها به چشم میخورد . در حالی ۱۰ سال از پیوستن بخش پاپ به جشنواره موسیقی فجر می گذرد که محسن یگانه با هفت دوره حضور، رکورددار اجرا در این بخش است.

اکنون که به برگزاری سی ودومین دوره این جشنواره نزدیک می شویم، نام محمد علیزاده، محسن یگانه، زانیار خسروی، رضا صادقی، سیامک عباسی، فریدون آسرایی، فرزاد فرزین، امید حاجیلی، اشوان، حامد همایون و شهرام شکوهی به عنوان افرادی که در بخش پاپ روی صحنه می روند، در جدول اجراها آورده شده است.

محسن یگانه با هفت دوره حضور در این جشنواره، رکورددار بخش پاپ جشنواره فجر است. پس از او احسان خواجه امیری و مازیار فلاحی شش دوره در جشنواره حضور داشته اند. محمد علیزاده و رضا صادقی نیز در نیمی از دوره های این جشنواره (پنج سال) شرکت کرده اند.

حامد همایون که تا پیش از برگزاری جشنواره موسیقی فجر کنسرتی را برگزار نکرده، امسال در جشنواره موسیقی فجر اولین اجرای صحنه ای خود را آن هم در چهار سانس (بیشترین تعداد اجرا در این دوره) تجربه می کند.

۶ خواننده پاپ که برای اولین بار به جشنواره می آیند

در این گزارش اسامی خوانندگان پاپ را که برای اولین بار به جشنواره بین المللی موسیقی فجر می آیند را مشاهده می کنید. در سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۲ خواننده پاپ حضور دارند که شش نفر از آن ها جشنواره اولی اند.

خوانندگان بخش پاپ جشنواره، محمد علیزاده، محسن یگانه، زانیار خسروی، رضا صادقی (گروه مشکی پوشان)، سیامک عباسی، فریدون آسرایی، فرزاد فرزین، امید حاجیلی، اشوان، حامد همایون، شهرام شکوهی و میثم ابراهیمی هستند که همگی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می روند. البته اگر بخواهیم پیام عزیزی (با قدسیان)، پرواز همای و علی زندوکیلی را هم که طبق جدول در هیچ دسته ای قرار داده نشده اند پاپ به شمار آوریم تعداد خوانندگان پاپ حاضر در جشنواره سی و دوم به عدد ۱۵ می رسد.

زانیار خسروی

زانیار خسروی پس از چند سال فعالیت در عرصه موسیقی و برگزاری کنسرت در سطح کشور، برای اولین بار در جشنواره بین المللی موسیقی فجر حضور پیدا می کند. او در این کنسرت قطعاتی از آلبوم «۲۸» و چند تک آهنگ را که طی سال های اخیر منتشر کرده است خواهد خواند. در این کنسرت که روز پنجشنبه ۲۳ دی ساعت ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود، خشایار جوزی (گیتار الکتریک)، علیرضا ثناعی (گیتار آکوستیک)، امیر محمدی (ساکسوفون)، امیر فرهودنیا (گیتار باس)، امین راد (درامز) و امیر میلاد نیکزاد (پیانو و رهبر ارکستر)، زانیار خسروی را همراهی خواهند کرد.

خواننده های پاپ که برای اولین بار به فجر می آیند

خواننده های پاپ

سیامک عباسی برای اولین بار به فجر می آید

سیامک عباسی

سیامک عباسی نیز همچون زانیار خسروی اولین بار است که در جشنواره موسیقی فجر حضور دارد. با این تفاوت که از مجوز گرفتن و انتشار آلبوم اول او بیش از پنج ماه نمی گذرد. این خواننده از هفت سال پیش فعالیت خود را در موسیقی به صورت غیررسمی آغاز کرد و با تک آهنگ های «تو که نیستی»، «جوون تر که بودم»، «وقتی دلت شکست»، «خوشبختیت آرزومه» و… شناخته شد و از تابستان سال جاری فصل جدیدی از فعالیت های خود را آغاز کرد. او در شهریورماه ابتدا نخستین آلبوم رسمی اش را با نام «خوشبختیت آرزومه» منتشر کرد و سپس در اواخر همان ماه برای اولین بار روی صحنه رفت و پس از هفت سال از چهره پنهان خود رونمایی کرد. کنسرت سیامک عباسی روز جمعه ۲۴ دی ساعت ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می رود.

امید حاجیلی

امید حاجیلی عضو گروه دارکوب، نوازنده ترومپت، خواننده پاپ، تنظیم کننده و آهنگساز سال گذشته در سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، داور بخش شنیداری موسیقی پاپ بود.

همچنین آلبوم «نوکوب» از این گروه سال گذشته توانست در جشنواره موسیقی فجر، جایزه باربد را در زمینه بهترین آهنگسازی از آن خود کند. مسعود همایونی، دارا دارایی، امید حاجیلی، آرش مقدم و آرین ملیکیان در این اثر حضور داشتند اما این نخستین بار است که حاجیلی به تنهایی و به عنوان خواننده در جشنواره حضور دارد.

حاجیلی در این کنسرت ها به همراه مازیار احمدپور (گیتار الکتریک)، مجید برومند (گیتار باس)، سینا پرتوی (درامز)، خشایار حیدری (پیانو)، پژمان فرهمند (پرکاشن)، سیامک کریم پور (ترومبون)، کامیار ماندگاری (ترومپت)، علی ضرابی (ترومپت) و حسین شریفی (ترومبون) قطعات آلبوم «حاجیلیتو» را اجرا خواهد کرد.

اشوان

اشوان دیگر خواننده پاپ است که برای نخستین بار در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه می رود. او در دو، سه سال اخیر چند قطعه در فضای مجازی منتشر کرد و در شهریور سال جاری برای اولین بار روی صحنه رفت.

اشوان در اواخر پاییز سال جاری نیز دو کنسرت دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار کرد. از جمله قطعاتی که او در جشنواره موسیقی فجر اجرا خواهد کرد می توان به «بهت مریضم»، «تنها شدم»، «حواست نیست» و «چرا گریه کردم» اشاره کرد.

اولین آلبوم این خواننده پاپ تا پایان سال جاری روانه بازار موسیقی خواهد شد. اشوان روز دوشنبه ۲۷ دی ساعت ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می رود.

خواننده های پاپ که برای اولین بار به فجر می آیند

خواننده های پاپ

حامد همایون پرکارترین خواننده جشنواره موسیقی فجر

حامد همایون

حامد همایون در کنار جشنواره اولی بودن، پرکارترین خواننده سی و دومین جشنواره موسیقی فجر نیز هست و سه شنبه ۲۸ دی و چهارشنبه ۲۹ دی هر روز دو نوبت روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی می رود.

این خواننده که فعالیت حرفه ای خود را از سال گذشته به تهیه کنندگی شرکت ترانه شرقی آغاز کرد در جشنواره موسیقی فجر قطعاتی از اولین آلبومش را که هنوز روانه بازار نشده است به همراه چند تک آهنگ اخیرش اجرا خواهد کرد.

کنسرت همایون در جشنواره موسیقی فجر اولین کنسرت رسمی او خواهد بود و پس از آن چند کنسرت دیگر نیز در اسفندماه خواهد داشت.

میثم ابراهیمی

این کنسرت اولین اجرای میثم ابراهیمی در جشنواره موسیقی فجر خواهد بود که در آن از برخی قطعات آلبوم جدید این خواننده رونمایی خواهد شد. آلبوم جدید میثم ابراهیمی «تیک» نام دارد که طی روزهای آتی تیزر آن منتشر می شود. علی پناهیان (درامز)، امین قیاسی (پرکاشن)، رضا چشم شب (گیتار)، کیوان فرشیدنیا (گیتار باس)، پیمان محبت پور (کیبورد)، مرسل وطنی (ساکسوفون)، عرفان پاشا (ویولن) و علی حقیقی (گیتار الکتریک) نوازندگان ارکستر ابراهیمی را تشکیل می دهند که احتمالاً در اجرای او در جشنواره موسیقی فجر هم به صحنه خواهند رفت.

منبع : خبرآنلاین

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #