فهرست
انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
بازدید: 64
بدون دیدگاه

حفظ رابطه های عاشقانه از راه دور!

حفظ رابطه های عاشقانه از راه دور!

ماه ایران: حفظ رابطه های عاشقانه از راه دور!

در هر رابطه ای ممکن است بنا بر دلایل مختلفی اعم از کاری و.. باید زوجین مدتی از یکدیگر دور باشند.در ادامه به معرفی راه هایی برای نزدیک تر شدن به یکدیگر و حفظ رابطه عاشقانه از راه دور خواهیم پرداخت.

نکاتی برای حفظ رابطه عاشقانه حتی از راه دور

 حفظ هر رابطه ای نیازمند تلاش و فداکاری است. رابطه های راه دور حتی چالش برانگیزتر هستند. نزدیکی احساسی و محبت فیزیکی پایه هایی هستند که روابط احساسی بر اساس آن ها شکل می گیرند. محبت فیزیکی از روابط راه دور حذف می شود و به این ترتیب زوج ها باید کیلومتر ها دور از هم، بدنبال ایجاد راه های دیگری باشند. حفظ یک رابطه ی راه دور نیاز به احساس مسئولیت هردو طرف دارد.

۱٫ مخاطب خود را تمجید کنید: این از موارد بسیار مهم است. به همسر خود این حس را دهید که در همه حال، وی بهترین و مهم ترین چیزی است که در زندگی شما رخ داده است و در همه حالی تمام توان خود را برای او می گذارید.حفظ رابطه عاشقانه

حفظ رابطه عاشقانه عشق

۲٫ راحت صحبت کنید: وقتی وارد رابطه ای فاصله دار می شوید باید به حرف زدن های طولانی پشت تلفن عادت کنید. در واقع این تنها راه ارتباطی شما است. باید از همه چیز و هر جا حرف بزنید. به خصوص از ایام کودکی یادی کنید تا فرد مورد نظر شما را بهتر بشناسد و با شما ارتباط بهتری پیدا کند. از خاطرات کودکی یا نوجوانی خود و وقایع جالب در زندگیتان حرف بزنید و سرگرم شوید.

حفظ رابطه های عاشقانه از راه دور!

روش هایی برای حفظ رابطه عاشقانه از راه دور

۳٫ با هم کاری انجام دهید: سعی کنید فاصله ها را بشکنید. رابطه ی مداوم خیلی خوب است، اما حرف زدن دائمی پشت تلفن می تواند رابطه را به کسالت بکشد. بهتر است در کنار تماس تلفنی کارهای دیگری را نیز با هم انجام دهید. افرادی که فاصله ی نزدیکی با هم دارند، کارهای یکسانی با هم انجام می دهند. شما هم در این راه تلاش کنید. برای مثال با هم یک برنامه ی تلویزیونی را تماشا کنید و درباره ی آن حرف بزنید.

۴٫ از هدیه دادن غافل نشوید: هدیه فرستادن به معنی خرید جواهر، کیف چرم و هدیه های گران قیمت نیست. هر از گاهی برایش هدیه های کوچکی بفرستید. اگر شکلات دوست دارد، یک جعبه شکلات بفرستید. یا از فروشگاه های اینترنتی سفارش گل بدهید و برایش ارسال کنید. اگر هنری دارید، عکس او را بکشید یا برایش یک قطعه ی هنری درست کنید. کلیپی از عکس هایتان تهیه کنید و آهنگی عاشقانه روی ان قرار دهید و برایش ایمیل کنید. مطمئنا اگر در مراحل قبل از عروسی باشید، بهتر است پولتان را برای آینده پس انداز کنید و در عین حال با این هدیه های کم خرج و جالب او را همواره به یاد خود بیاندازید و از عشقتان سرشار کنید.

 

حفظ رابطه های عاشقانه از راه دور!

 

۵٫ برای دیدارها برنامه ریزی کنید: هر چقدر هم تلاش کنید، هیچ چیز جای دیدار را نمی گیرد. هر چند گاهی دشوار است، اما روز ملاقات بعدی را تعیین کنید. گاهی می توانید او را سوپرایز کنید و ناگهانی به دیدارش بروید.

۶٫ برنامه ی دیداری با خانواده داشته باشید: هر چند در این زمان کوتاه مایلید وقت بیشتری را با نامزد خود بگذرانید، اما خانواده هم مایلند شما را بهتر بشناسند. اغلب خانواده ها فکر می کنند رابطه ی فاصله دار رابطه ی ناسالمی است. این امر به دلیل عدم شناخت از شما است. ناهاری را در روز جمعه در کنار انها بگذرانید و از خودتان صحبت کنید.

۷٫ مثبت باشید: دید و تفکر مثبت و در نظر گرفتن جنبه های خوب رابطه ی فاصله دار باعث حفظ شادابی و سلامت رابطه می شود. هر چقدر بیشتر به فاصله و دوری از یکدیگر و سختی های شناخت فکر کنید، بیشتر از یکدیگر دور می شوید و همه چیز را بدتر می کنید. از مزایای رابطه ی فاصله دار، رسیدن به اهداف شخصی و رشد و بالندگی سریع تر است. از سوی دیگر در این نوع رابطه برای با هم بودن تلاش می کنید و قدر یکدیگر را بهتر از رابطه ی رودر رو که بعد از مدتی ممکن است به عادت کشیده شود می دانید. تا زمانی که به این فاصله به عنوان مشکلی موقت فکر کنید، می توانید استوار باشید و این حس را به همسر خود نیز انتقال دهید.

منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

# ## #