فهرست
انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 16
بدون دیدگاه

جشن تولد مریم خدارحمی بازیگر روزهای بیقراری + تصاویر

جشن تولد مریم خدارحمی بازیگر روزهای بیقراری

ماه ایران: جشن تولد مریم خدارحمی بازیگر روزهای بیقراری

مریم خدارحمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از جشن تولد ۳۵ سالگی اش به روز کرد.

تولد ساده و متفاوت مریم خدارحمی

مریم خدارحمی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از جشن تولد ساده و بی تکلفش به روز کرد. مریم خدارحمی که با سریال روزهای بیقراری و روزهای بهتر مهمان خانه های مردم در تلویزیون بود جشن تولد ۳۵ سالگی اش را در کنار خانواده و دوستانش برگزار کرد.مریم خدارحمی

مریم خدارحمی

جشن تولد ۳۵ سالگی مریم خدارحمی

تولد ۳۵ سالگی مریم خدارحمی

مریم خدارحمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:امروز تولدمه اطرافیانم بهم میگن خوشحالن که من بدنیا اومدم و هستم این حرفشون باعث شد که خوشحال باشم که هستم و خدا رو شکر کنم خیلی ممنونم از شما دوسانی که پیام دادین یا تماس گرفتین و تولدم رو تبریک گفتین داشتنتون دلگرمیه موقع فوت کردنِ شمع آرزو کردم یه آرزوی جمعی واسه ی همه مون که اوضاع تغییر کنه تا حالمون خوب بشه دوستتون دارم….

عکس جدید مریم خدارحمی

مریم خدارحمی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۶۲ در اصفهان متولد شد.

مریم خدارحمی بازیگر سینما و تلویزیون

مریم خدارحمی بازیگری که کار خود را با بازی در تلویزیون اصفهان آغاز کرد با سال ۱۳۸۰ با گل های شمعدانی احمد بهمن به دنیای هنر راه یافت و بعد از آن حضور فعالی در سریال های تلویزیونی داشته است.

مریم خدارحمی بازیگر سریال روزهای بیقراری

مریم خدارحمی یکی از بازیگرانی بود که در تیم فوتبال هنرمندان حضور داشت اما آسیب دیدگی پا مانع از ادامه فعالیت در این حرفه شد و این هنرمند کشورمان آذرماه سال گذشته با انتشار پستی درباره علاقه اش به فوتبال پستی را منتشر کرد و نوشت :یادش بخیر وقتی فوتبال بازی می کردم دو سالِ پیش تو تمرین پام پیچ خورد و آسیب دید باید پامو گچ میگرفتن ولی چون سریال “روزهای بیقراری”رو بازی میکردم نشد گچ بگیرن و تک تک پلانا رو با درد و با پای لنگ بازی کردم گرچه تلاش میکردم احساس نشه پام آسیب دیده ولی بعضی جاها مشخص بود دکتر بهم گفت خانوم شما بازیگری نه فوتبالیست تصمیم گرفتم این ورزش خشن ولی جذاب رو ترک کنم.

مریم خدارحمی و آزاده زارعی در تیم فوتبال

سریال روزهای بیقراری ، روزهای بهتر ، گذر از رنج ها ، دوردست ها ، پرانتز باز ، چمدان ،پایتخت ، سه پنج دو و ارمغان تاریکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی مریم خدارحمی است.

مریم خدارحمی بازیگر 

عکس جدید مریم خدارحمی

 منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #