فهرست
انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 38
بدون دیدگاه

تیپ شیلا خداداد و کمند امیرسلیمانی در گلشیفته+ عکس

تیپ شیلا خداداد و کمند امیرسلیمانی در گلشیفته

ماه ایران: تیپ شیلا خداداد و کمند امیرسلیمانی در گلشیفته

کمند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار شیلا خداداد در نمایی از سریال گلشیفته به روز کرد.

بازی کوتاه کمند امیرسلیمانی در سریال گلشیفته

کمند امیرسلیمانی آذر معروف سریال پدرسالار به تازگی به جمع بازیگران سریال گلشیفته ساخته بهروز شعیبی پیوسته و نقش کوتاهی را در این سریال ایفا کرد. این هنرمند کشورمان تصویری از گریمش در سریال گلشیفته در کنار شیلا خداداد را منتشر کرد.کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی

گریم کمند امیرسلیمانی در سریال گلشیفته

کمند امیرسلیمانی با انتشار عکسی از بازی در سریال گلشیفته نوشت :یه روز رفتم از جلوی دوربین سریال گلشیفته رد شدم و در قسمت هشتم یه رد پایی باقی گذاشتم. و البته بهم خوش گذشت به خصوص در کنار شیلا جان عزیزم…..

تیپ شیلا خداداد و کمند امیرسلیمانی در سریال گلشیفته

در خلاصه داستان سریال گلشیفته آمده است :نفر اول کنکور ریاضی با وجود مخالفت شدید پدر برای تحصیل به دانشکده ای میاد که رئیس اون دانشگاه به تازگی عوض شده. همسر رئیس دانشگاه سمتی در وزارت ورزش دارد و امید مدال المپیک هم بر خلاف رضایت همسرش می خواهد برای مسابقات به خارج از ایران برود. تمامی این ها دست به دست هم داده و باعث بروز مشکلاتی می شود …

تیپ شیلا خداداد در سریال گلشیفته

مهدی هاشمی، مهناز افشار، سیامک انصاری، نازنین بیاتی، بهاره کیان افشار، محمد بحرانی، امیر مهدی ژوله، شیلا خداداد ، مهران رجبی ، کمند امیرسلیمانی و هومن سیدی بازیگران سریال گلشیفته را تشکیل میدهند.

بازیگران سریال گلشیفته در یک قاب

هشتمین قسمت از سریال گلشیفته ساخته بهروز شعیبی به تهیه کنندگی علی اکبر نجفی چهارشنبه گذشته در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. اولین قسمت از این سریال ۹ اسفندماه سال گذشته در نمایش خانگی توزیع شد.

تیپ مهناز افشار در سریال گلشیفته

منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #