فهرست
انتشار: ۸ دی ۱۳۹۵
بازدید: 179
بدون دیدگاه

تماس های ناشناس را در آیفون بلاک کنید

تماس های ناشناس را در آیفون بلاک کنید

ماه ایران: کاربران آیفون با استفاده از این ترفند می توانند از از تماس های ناشناس که شماره آن ها نمی شناسند، خلاص شوند.
مشکل بسیاری از کاربران، تماس هایی است که از طرف افراد ناشناس و یا افرادی است که برای تبلیغات با آنها تماس می‌گیرند و برایشان ایجاد مزاحمت می کنند. شما می‌توانید شماره‌های افراد ناشناس را به صورت دستی و جداگانه در قسمت Phone > Call > Block مسدود کنید. اما این کار زمان زیادی از شما می‌گیرد و البته فقط شماره‌هایی مسدود می‌شود که با شما تماس گرفته باشند و شما شماره آنها را داشته باشید. با استفاده از روش زیر می‌توانید تمام افراد ناشناس را به صورت یکجا بلاک کنید و نیازی به داشتن شماره آنها نیست.

کاربران آیفون می توانند با استفاده از ویژگی Do Not Disturb افرادی که شماره آنها جزو مخاطبین‌شان نیست را مسدود کنند. برای فعال کردن این ویژگی لازم است ابتدا:

  • به Setting بروید
  • وارد بخش Do Not Disturb شوید
  • گزینه ی Manual را فعال کنید تا Do Not Disturb فعال شود
  • گزینه Allow Calls From را انتخاب کنید

در صورتی که گزینه ی Favorites را انتخاب کنید، فقط شماره هایی که در لیست مخاطب محبوب‌تان قرار دادید (مثل خانواده و دوستان) اجازه تماس گرفتن با شما را خواهند داشت و اگر گزینه ی All Contacts را انتخاب کنید، تمامی شماره تلفن‌هایی که در لیست مخاطبان شما ذخیره شده اند می‌توانند با شما تماس بگیرند. با انتخاب هر کدام از این گزینه‌ها، از تماس‌های مزاحمی که شماره او نمی‌شناسید خلاص می‌شوید.

منبع:باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #