فهرست
انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
بازدید: 42
بدون دیدگاه

بازداشت مردی که با چاقوی میوه‌خوری به جان زنش افتاد

بازداشت مردی که با چاقوی میوه‌خوری به جان زنش افتاد

ماه ایران: بازداشت مردی که با چاقوی میوه‌خوری به جان زنش افتاد

روز حادثه با همسرم درگیری لفظی پیدا کردم، او قهر کرد و می‌خواست به منزل خواهرزاده‌اش برود، من قبلاً با خواهرزاده همسرم درگیر شده بودم و آنها برای من چاقو کشیده بودند…

ساعت ۲۲:۳۴ پنجشنبه ۲۸ دی‌ سال جاری مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند زن میانسالی با ضربات متعدد چاقو در یک منزل مسکونی در بزرگراه شهید محلاتی، خیابان میرهاشمی به قتل رسیده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص اداره آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم که طبقه چهارم ساختمان چهار طبقه مسکونی بود، حاضر شدند.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که زن پنجاه و دو ساله‌ای با ضربات متعدد چاقو ( ۹ ضربه) در اتاق پذیرایی خانه به قتل رسیده است.

پسر مقتول که پلیس را در جریان قتل مادرش قرار داده بود، در اظهاراتش به بازپرس گفت: پدرم پنجاه و شش سال سن دارد و با مادرم اختلاف داشت، او بیکار بود و قرص آرام‌بخش مصرف می‌کرد، زمان حادثه من در خانه نبودم که پدرم با من تماس گرفت و گفت، مادرم بیمار است و از من خواست که سریعاً به خانه بازگردم و گفت دیگر با او تماس نگیرم که من به سرعت به خانه رفتم و با ورود به خانه با جسد غرق در خون مادرم مواجه شدم.

با دستور بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات برای بازداشت قاتل فراری آغاز شد.

تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه قاتل ادامه داشت که کارآگاهان مخفیگاه قاتل در شهر مشهد را شناسایی کرده، با اخذ نیابت قضایی برای بازداشت وی عازم مشهد شده و چند روز قبل وی را بازداشت کردند.

متهم این پرونده در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت: غروب روز حادثه با همسرم درگیری لفظی پیدا کردم، او قهر کرد و می‌خواست به منزل خواهرزاده‌اش برود، من قبلاً با خواهرزاده همسرم درگیر شده بودم و آنها برای من چاقو کشیده بودند، از او خواستم که آنجا نرود اما او قبول نکرد، عصبانی شده و مجدداً با او درگیر شدم، به سمت آشپزخانه رفتم، چاقو برداشتم و با چاقوی میوه‌خوری چند ضربه به همسرم زدم.

متهم پس از این اظهارات با دستور بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات دراختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

منبع:تسنیم

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #