فهرست
انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 16
بدون دیدگاه

بازداشت ضارب اصلی محیط‌بانان خوزستانی

بازداشت ضارب اصلی محیط‌بانان خوزستانی

ماه ایران: بازداشت ضارب اصلی محیط‌بانان خوزستانی

مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست استان خوزستان از شناسایی و بازداشت ضارب اصلی محیط‌بانان خوزستانی خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر ضاربان ادامه دارد.

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست خوزستان، احمدرضا لاهیجان‌زاده با قدردانی از تلاش، همکاری و همراهی نیروی انتظامی استان خوزستان به‌ ویژه پلیس اطلاعات نیروی انتظامی شهرستان دزفول در دستگیری خاطیان قانون و تعدی‌گران به امنیت جامعه و محیط‌زیست، اظهار کرد: شب گذشته، ضارب اصلی محیط‌بانان محیط پارک ملی دز دستگیری شد و تلاش و تحقیقات برای دستگیری سایر متخلفان ادامه دارد.

وی در خصوص آخرین وضعیت سه محیط‌بان مصدوم در این حادثه، اضافه کرد: دو محیط‌بانی که بر اثر اصابت گلوله به دست و بازو، زخمی و در بیمارستان بستری‌ شده بودند، پس از دو روز با بهبود شرایط جسمی از بیمارستان مرخص شدند.

مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست استان خوزستان ادامه داد: اما یکی دیگر از محیط‌بانان که براثر اصابت گلوله به ناحیه اتصال بازو و کتف و آسیب‌دیدگی استخوان، دچار خونریزی و جراحت شدید بود، پس از انجام عمل جراحی سخت که با موفقیت صورت پذیرفت، به‌ تازگی از بیمارستان مرخص شده است.

صبح روز نخست اردیبهشت‌ماه سال جاری چهار متخلف صید غیرمجاز که سرنشینان دو قایق در حال حرکت در منطقه بودند با استفاده از اسلحه جنگی کلاشینکف و شلیک مستقیم به چهار محیط‌بان پارک ملی دز که در حال خدمت بودند، سه محیط‌بان را مجروح کردند.

منبع: فارس

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #