فهرست
انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
بازدید: 11
بدون دیدگاه

ایده هایی ساده برای درخشش رنگ بنفش در دکوراسیون خانه

ایده هایی ساده برای درخشش رنگ بنفش در دکوراسیون خانه

ماه ایران: ایده هایی ساده برای درخشش رنگ بنفش در دکوراسیون خانه

برای استفاده از رنگ بنفش یا همان رنگ سال ۲۰۱۸ در دکوراسیون داخلی منزل ایده های ساده ای وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

دکوراسیون منزل به رنگ سال ۲۰۱۸ بنفش

رنگ سال ۲۰۱۸ بنفش است و استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی بسیار خوشایند است زیرا رنگی جذاب و پرطرفدار است که در منزل معجزه میکند. در این مطلب ایده های استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون را به شما میگوییم.دکوراسیون رنگ بنفش

دکوراسیون رنگ بنفش

یکی از بهترین ایده ها برای استفاده از رنگ سال در دکوراسیون این است که یک کاناپه بنفش برای فضای نشیمن تان تهیه کنید, کاناپه ای به رنگ بنفش پررنگ که حسابی در منزل خودنمایی کند و با کوسن های طرح دار تزیین شده باشد.

دکوراسیون نشیمن به رنگ بنفش

ایده های ساده تری هم وجود دارد که بتوانید رنگ بنفش را وارد دکوراسیون تان کنید. میتوانید از گل های مصنوعی به رنگ بنفش, تابلوهایی که رنگ بنفش در آن ها به کار رفته و کوسن های گل گلی به رنگ بنفش بهره ببرید.

رنگ کردن یکی از دیوارهای منزل به رنگ بنفش یا یاسی ایده ی جالبی است که شما را در رسیدن به دکوراسیونی ایده آل کمک میکند, همچنین میتوانید از کاغذ دیواری هایی با زمینه بنفش برای یکی از دیوارها استفاده کنید.

دکوراسیون منزل رنگ سال ۲۰۱۸

تا به حال به این فکر کرده بودید که پرده به رنگ بنفش چقدر میتواند جذاب باشد؟ پرده پذیرایی را به رنگ سال انتخاب کنید و تمام فضای خانه را تحت تاثیر قرار دهید.

با هر ترفندی که شده از رنگ بنفش در دکوراسیون تان استفاده کند حتی اگر شده موکت های منزل تان را به این رنگ انتخاب کنید و منزلی مد روز و خوش رنگ و لعاب داشته باشید.

ایده های استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون منزل 

 منبع:نمناک

بدون دیدگاه

Comments are closed.

مطالب برگزیده سایت

مطالب مرتبط

# ## #